Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24.02.2013 Kanlıca Kahvaltı Buluşması Fotoğrafları

:D ben bişey demiyorum.. Tek sitemim [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] e
okadar çivi battı tekerimize Kahvaltı tabağına dokunamadan en çok yiyen yaftasınında sahibi olmuşken hediyelerden en azından polen filtresini hakettiğimi düşünmüyordum :D

Geçmiş olsun abim yaptırdınmı lastikleri hemen :D

Geçmiş olsun abim yaptırdınmı lastikleri hemen :D

Hallettik Hasan yahu senin haberin olmadımı kahvaltı mekanına tam adım atmışken fark ettik yaptırdık geldik tam oturdum millet yemiş çıkarken bana demediklerini bırakmadılar sağolsunlar :eek:key:

Hallettik Hasan yahu senin haberin olmadımı kahvaltı mekanına tam adım atmışken fark ettik yaptırdık geldik tam oturdum millet yemiş çıkarken bana demediklerini bırakmadılar sağolsunlar :eek:key:

Ya arabaya hızlıca atlayıp gıdısını gordum abı iste fr farkı be abi lastikten haberdar ediyor hemen styleden sonra fr bambaska geldi bana içten kilitlemenin süresini bile ayarladık yok boyle bırsey.

:D ben bişey demiyorum.. Tek sitemim [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] e
okadar çivi battı tekerimize Kahvaltı tabağına dokunamadan en çok yiyen yaftasınında sahibi olmuşken hediyelerden en azından polen filtresini hakettiğimi düşünmüyordum :D

puhahapuhaha

Gardaş millet yedi kalktı sen yeni başlayınca tabağına herkesin gözüne battı..
Hediye mevzuunda bende tufaya geldim..[MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] Gökhan abi dün hepsi senin dedi çekiliş iptal dedi bugün gözümün önünde çatır millete dağıttı:(

puhahapuhaha

gardaş millet yedi kalktı sen yeni başlayınca tabağına herkesin gözüne battı..
Hediye mevzuunda bende tufaya geldim..@lejyoner gökhan abi dün hepsi senin dedi çekiliş iptal dedi bugün gözümün önünde çatır millete dağıttı:(

:D:D

puhahapuhaha

Gardaş millet yedi kalktı sen yeni başlayınca tabağına herkesin gözüne battı..
Hediye mevzuunda bende tufaya geldim..@Lejyoner Gökhan abi dün hepsi senin dedi çekiliş iptal dedi bugün gözümün önünde çatır millete dağıttı:(

Yalnız Dönüşte farketmedim zannetme için içini yedi basamadın diye (arabada yenge ve prenses vardı tabi basmaman en doğrusu o ayrı) ama bunu bildiğim için bende yüklendikçe yüklendim bakalım ne kadar bozmıycan kendini diye helal olsun şaşmadın çizginden ama başka bir buluşmada bi patlama bekliyorum ben senden :D :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt