Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24.02.2013 Kanlıca Kahvaltı Buluşması Fotoğrafları

ancak geldim eve,mertkan resimlerin sanırım yarın yükleyebilr çok erken işinin biteceğini sanmıyorum katılan arkadaşlara teşekkür ederim,epey özlemişm sizleri sağlıcakla kalın

vallah giden herkesin ayaklarına saglık burdan kıskandım ya

Benim videoyu atmaya çalışıyorum ama çok uzun sürdü kapattım, sanırım beceremedim.

Buluşma konusunda konuşuyorum, gerçekten çok güzel bir buluşma oldu stickerimide aldım. Konvoy çok güzeldi ama arasına girenler saolsun club dışından otobanda konvoyu bozdular saolsunlar. :mad: . Kahvaltıyı yaptığımız yer süperdi tek sıkıntısı otoparkı oldu çok şükür otoparkta sürtmeden vurmadan parkedebildik araçları. Güzel bir buluşma daha yaptık gelen herkesin ayağına sağlık .

ancak geldim eve,mertkan resimlerin sanırım yarın yükleyebilr çok erken işinin biteceğini sanmıyorum katılan arkadaşlara teşekkür ederim,epey özlemişm sizleri sağlıcakla kalın

yekta abi annen nasıl oldu abibu arada? inşallah sorun yoktur...

Geri
Üst Alt