Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24.02.2013 Kanlıca Kahvaltı Buluşması Fotoğrafları

Kahvaltıyı düşünen :), düzenleyen , katılan , katılamayan herkese teşekkürler..
Bizim ilk oldu , devamı gelecek inşallah..

Birkaç fotoğraf da bizden..

leon 3.jpgleon1.jpgleon 2.jpgleon 4.jpg

Ekli dosyalar

• leon 3.jpg
    leon 3.jpg
    44.3 KB · Görüntüleme: 43
  • leon1.jpg
    leon1.jpg
    64.6 KB · Görüntüleme: 42
  • leon 2.jpg
    leon 2.jpg
    87.7 KB · Görüntüleme: 45
  • leon 4.jpg
    leon 4.jpg
    58.3 KB · Görüntüleme: 38
  • leon 6.jpg
    leon 6.jpg
    35.4 KB · Görüntüleme: 30
organizasyon için herkese çok teşekkür ederim. şu an işe gideceğim için Ulvi ve Selçuk'un bildiği 360lık panaromik oln fotoyu yarın gece yüklicem. video olayının yüklemesini bilmediğim için yükleyemedim ama sayıya göre totalda 26 araç gb saydım videodan....

organizasyon için herkese çok teşekkür ederim. şu an işe gideceğim için Ulvi ve Selçuk'un bildiği 360lık panaromik oln fotoyu yarın gece yüklicem. video olayının yüklemesini bilmediğim için yükleyemedim ama sayıya göre totalda 26 araç gb saydım videodan....

360lık ama 260 da olsa olurmuş kirecim puhahapuhaha

Erzurumlu olarak tabiki ben:)
Ama en çok yemeği @Çöllü selçuk yedi puhahapuhaha

:D ben bişey demiyorum.. Tek sitemim [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] e
okadar çivi battı tekerimize Kahvaltı tabağına dokunamadan en çok yiyen yaftasınında sahibi olmuşken hediyelerden en azından polen filtresini hakettiğimi düşünmüyordum :D

Geri
Üst Alt