Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Seat Leon Sport Up

Yok ama ya Leondan sonra yine ayni sinif bir arac almak istemiyorum...sedana gecicem muhtemelen...C series gibi gorunuyor durum..

leondan inip c4 e binen adam pişman olur peşin peşin demesi benden :)

leondan inip c4 e binen adam pişman olur peşin peşin demesi benden :)

ahahahah aslında kafamda o soru işareti yok değil:)
hoş sadece C4 de kesmezse sadece Golf falan keser artık diye düşünüyorum, başka bir seçenek de yok gibi geliyor.
Mazdaya nedense oldum olası pek sıcak bakamıyorum, herkes Alfa için falan der, al çocuğun kullansın yada aşırı zarar et sat diye ama nedense bana Mazda daha kötü gibi geliyor o bakımdan, bir de mazdanın içi hiçbir zaman çekici gelmedi bana. Dış görünüş olarak yeni 3' ü harika yaptılar ama içi hala vasat

focus gelinceye kadar bekle derim, bir aile babası olarak c-max benim gönlümde yatan aslan ama fiyatlar beni fazla aşıyor. HB veya sedan geldiğinde değerlendirmeye onu da al derim acele etme.

Citroen 2. elde çok zarar ettiren bi marka, tecrübeyle sabittir.

ahahahah aslında kafamda o soru işareti yok değil:)
hoş sadece C4 de kesmezse sadece Golf falan keser artık diye düşünüyorum, başka bir seçenek de yok gibi geliyor.
Mazdaya nedense oldum olası pek sıcak bakamıyorum, herkes Alfa için falan der, al çocuğun kullansın yada aşırı zarar et sat diye ama nedense bana Mazda daha kötü gibi geliyor o bakımdan, bir de mazdanın içi hiçbir zaman çekici gelmedi bana. Dış görünüş olarak yeni 3' ü harika yaptılar ama içi hala vasat

3 ün iç aksamı yanlız leon kadar kullanışlı ve ergonomik olmasada leondan çok daha kaliteli. :) yani alınca üzmez tek sıkıntı olrsa ikinci el sıkıntısı olr ki seatta bi kaç sene öncesine kadar ço kda farklı değildi.

Geri
Üst Alt