Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Seat Leon Sport Up

Volki sat gitsin artık şunu =)) ,yarın bı arıyım senı de konusalım hayırlı satışlar kardesım

gece 11de askerden nete giren kardeşim =)
satayım satmasına da alacak araba yok anasını satayım..

tek kapılı düşünürsen volvo c30 bak bence çok güzeller volkan

abi yeni c-max i detaylı inceledim ve sonuç olarak yeni focusun inanılmaz derecde insanı boğan salak biriç tasarımı olacağına kanaat getirdim. ama direksiyonda kullandıkları 18 lik hatun teni kıvamındaki derininde fetişi olurum o arabayı alırsam :D

ohhşşş sen harbiden aşmışsın yahu, bu kadar tahrik olamadım ben hiç bir araba için :D ayrıca yaş tespitindeki deneyimlerine şapka çıkarmak istiyorum puhaha

tek kapılı düşünürsen volvo c30 bak bence çok güzeller volkan

C30 dış tasarım olarak güzel gerçekten de, içi rezalet ya, avrupadan anadoluya geçerken 2 mola verirsin sıkıntını atmak için.
bir de laptop bagajı var ki arabada sorma, tatile giderken yanına 1 laptop alma hakkın var :D

Geri
Üst Alt