Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 Seat Leon Sport Up

Volkan bugun avcilar citroen pankart asmis..yeni c4 dizel otomatik 32bin lira diye..nasil olabilir o paraya?

sağolun arkadaşlar.
jantları şimdilik ayrı satmayı düşünmüyorum.

Volkan bugun avcilar citroen pankart asmis..yeni c4 dizel otomatik 32bin lira diye..nasil olabilir o paraya?

dizel seçeneği 38400 den başlıyor abi, nasıl o rakama düşer ya?
buarada yeni C4 gerçekten güzel araba olmuş, masajlı koltuklardan, kişiselleştirmiş uyarılara, Start-stop özelliğinden 17" jantına kadar
görünüş olarak da oldukça çekici olmuş
kafamı kurcalamaya başladı bile

hayırlı satışlar. benimde bi sonraki aracım kesinlikle dizel olacaktır çok isabetli tercih bencede :eek:key:

dizel seçeneği 38400 den başlıyor abi, nasıl o rakama düşer ya?
buarada yeni C4 gerçekten güzel araba olmuş, masajlı koltuklardan, kişiselleştirmiş uyarılara, Start-stop özelliğinden 17" jantına kadar
görünüş olarak da oldukça çekici olmuş
kafamı kurcalamaya başladı bile
Vallahi 32bin diyor...herhalde yanlislik var...olamaz simdi baktim otomatik cr dizel 1 secenek var o da 1.6 hdi ***.. 48bin lira..yanyolda olmasa gecerken ugrayip sorucam..32 bin liraysa "yikarlar" orasini:)

Vallahi 32bin diyor...herhalde yanlislik var...olamaz simdi baktim otomatik cr dizel 1 secenek var o da 1.6 hdi ***.. 48bin lira..yanyolda olmasa gecerken ugrayip sorucam..32 bin liraysa "yikarlar" orasini:)

eğer indirim oranı okadarsai yarın gider bir şekilde full bir yeni C4 alırım, sonra Leon' un satışını veririm, artık ne zaman satılırsa :D

Simdi aradim..yeni c4 otomatik vites benzinli araclarin baslangic fiyati 32bin liraymis.. dizel yanlislikla yazilmis dediler.. ama yeni kasa benzinli otomatik icin cok iyi fiyat...

Geri
Üst Alt