Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 toledo stella chip uygulamasi

Bu uygulama max gücü arttırmaktan ziyade düşük devir torkunu yükseltmeye odaklıdır..

max gücünüz %15-20 kadar artar belki ama 2000rpm deki güç ve tork %40 artar..

1 gününüzü bu işe ayırıp bunu denemelisiniz.. sonra parası pulu konuşulur halledilir..

ilerde sorun cikartan bi uygulama olmasinda, peki bu uygulamanin maliyeti nedir ???

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ilerde sorun cikartan bi uygulama olmasinda, peki bu uygulamanin maliyeti nedir ???

Megachips Uygulamaları Araçlarımızın ömürleri boyunca garantilidir..

Maliyet 1000tl civarında

Site üyelerine ikramda bulunacağım bu konuda..

Peki bu dediğiniz eko max yakıt tasarrufunu taktırmadan yaptırsak ne olur sıkıntı yapmaz demi ?

Peki bu dediğiniz eko max yakıt tasarrufunu taktırmadan yaptırsak ne olur sıkıntı yapmaz demi ?

e zaten bu alet sağlıyomuş o torku.. chip bunun neresinde.. ayrışmış hidrojen ve oksijen gireceği için yakıt odasına tabi etkilide olacaktır muhakkak ama ne oranda oda tartışılır.. deneyen olursa bende taktırabilirim ama kobay olmak istemem doğrusu...

• Beğen
Reaksiyonlar: uquR
Ha bir de enerji ile ilgili birşey söyleyeceğim, elektroliz sırasındaki enerji nerden geliyor? Fayda sağlarken, enerjiyi de bir yerden alıyor sonuçta.

Sıkıntı yok.. Ben deneyin istiyorum.. Düşük devirlere etkisi pek yok yazılımın, asıl size düşük devirlerde güç ve tork lazım..

yanlışmıyım ? Unutun yakıt tasarrufunu, ben size güç vaadediyorum.

Ha bir de enerji ile ilgili birşey söyleyeceğim, elektroliz sırasındaki enerji nerden geliyor? Fayda sağlarken, enerjiyi de bir yerden alıyor sonuçta.

Elektroliz adı üzerinde elektrikle çalışıyor..

Dallandırmaya gerek yok pek muhabbeti, ben denedim şaşırtıcı derecede etkili buldum ve size öneriyor hatta monte ederim diyorum, para kazanmıyorum ekomaxdan ben..

Sıkıntı yok.. Ben deneyin istiyorum.. Düşük devirlere etkisi pek yok yazılımın, asıl size düşük devirlerde güç ve tork lazım..

bu sistemin montajı kaç araca yapıldı daha önce ve ne gibi tepkiler var sitede taktıran varmı mesela, yada siz kendi aracınıza takarmısınız? sonuçta Yakıt tipi fark etmiyor..

bu sistemin montajı kaç araca yapıldı daha önce ve ne gibi tepkiler var sitede taktıran varmı mesela, yada siz kendi aracınıza takarmısınız? sonuçta Yakıt tipi fark etmiyor..

Geri
Üst Alt