2001 toledo stella chip uygulamasi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2001 toledo stella chip uygulamasi

toledom-218

Kayıtlı Üye
arkadaslar benzin/lpg li stella modeline sahibim. benzinli araca chip uygulanabiliyormu suanki beygiri sanirsam 80/90 ve 1600 cc 16W. chip uygulanirsa avantaj ve dezavantajlari neler yakitta farkeder mi bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa memnun olurum tesekkurler...

REİS38

Kayıtlı Üye
chip uygulanıyor yazılım+eksoz+filitre ile 10 bg kadar artıyor ama bana göre yaptığın masrafa göre artakcak performas tatmin edici olmayacaktır. yakıtıda sormuşun yakıttada illaki artış olacaktır. bence değmez...

toledom-218

Kayıtlı Üye
chip uygulanıyor yazılım+eksoz+filitre ile 10 bg kadar artıyor ama bana göre yaptığın masrafa göre artakcak performas tatmin edici olmayacaktır. yakıtıda sormuşun yakıttada illaki artış olacaktır. bence değmez...
tesekkurler orjinal kalmasi en iyisi ozaman

Megachips

Kayıtlı Üye
arkadaslar benzin/lpg li stella modeline sahibim. benzinli araca chip uygulanabiliyormu suanki beygiri sanirsam 80/90 ve 1600 cc 16W. chip uygulanirsa avantaj ve dezavantajlari neler yakitta farkeder mi bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa memnun olurum tesekkurler...

eğer aracınızı gerçekten güçlendirmek niyetindeyseniz size çok özel bir uygulama denetebilirim..

2.0 motor edasıyla yürür araç..

d_darko

Kayıtlı Üye
eğer aracınızı gerçekten güçlendirmek niyetindeyseniz size çok özel bir uygulama denetebilirim..

Ben de merak ettim bu konuyu :)
1.6 8v araca ne gibi bir uygulama yapılabiliyor üstad?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ben de merak ettim bu konuyu :)
1.6 8v araca ne gibi bir uygulama yapılabiliyor üstad?

uquR

Kayıtlı Üye
varsa öyle bir sey bizde yaptıralım ...

REİS38

Kayıtlı Üye
konuyu biraz daha açarsanız bizde düşünelim... merak ettim şimdi...

konuyu biraz daha açarsanız bizde düşünelim... merak ettim şimdi...

REİS38

Kayıtlı Üye
bu tasarruf cihazından sonra yazılım da yapılacak anladığım kadarıyla yazılımın maliyeti ne oluyor aceba ve net olarak takıp deneğiniz bir araç varmı kaç bg artış var yakıtta ne kadar tasarruf ediyor tasarruf cihazı+yazılım

bu tasarruf cihazından sonra yazılım da yapılacak anladığım kadarıyla yazılımın maliyeti ne oluyor aceba ve net olarak takıp deneğiniz bir araç varmı kaç bg artış var yakıtta ne kadar tasarruf ediyor tasarruf cihazı+yazılım