Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDi CR Style hız

15.12.2013 gece saat 00:20 hava sıcaklığı 3.5 derece nokıan kış lastiği +210km Silivri Sarıyer arası 205 km sürat araç 1.6 tdı manuel leon aslan parçası

15.12.2013 gece saat 00:20 hava sıcaklığı 3.5 derece nokıan kış lastiği +210km Silivri Sarıyer arası 205 km sürat araç 1.6 tdı manuel leon aslan parçası

Yazılım var mıydı sizin araçta? Yoksa ya da limitör vag-com ile iptal edilmediyse o hıza çıkmaz, çıkamaz. 199 km/s'de yakıt akışı duruyor. Anlık tüketimden kontrol edilebilir.

sen iptal ettirdin mi reis :)

Bende yazılım var :) Ama yazılım olmasa bile vag-com ile limitör üst hızlara taşınabiliyor. Kolay bir şey :)

1.2 TSI (2012) ile izmir aydın otobanında 212 yi gördüm o yolu bilenler düzlüğünü ve hafif aşşağıya doğru meyilini bilirler.
1.6 TDI CR Copa (2012) ile 199 u geçemiyorum motorda kilit olduğundan dolayı. :)

Evet kardeşim o yolu biliyorum... 1.2 TSI DSG ile İzmir çevre yolunda 210km yi geçmiştim...

Yazılım var mıydı sizin araçta? Yoksa ya da limitör vag-com ile iptal edilmediyse o hıza çıkmaz, çıkamaz. 199 km/s'de yakıt akışı duruyor. Anlık tüketimden kontrol edilebilir.

Bende yazılım var :) Ama yazılım olmasa bile vag-com ile limitör üst hızlara taşınabiliyor. Kolay bir şey :)

wag com la çok oynadım ama açtım mı açmadımmı bilmiyorum bildiğim 205-209 km hızları gördüm vites değişimleri 3.500-4000 devir ama gazı okşayarak bası yorum + araçta kış lastiği var

Geri
Üst Alt