Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDi CR Style hız

eyvallah arkadaşlar bir sorum daha olacaktı peki hız yapmayı boş verelim bende açıkçası 240 bile yapsa o yolu bulmak bu trafikte imkansız gibi yalnız aracımın performansını arttırmak yönünde ne fikir verebilirsiniz asıl benim derdim şu bazı yollarda sollama yapmak gerekiyor mecburi ama gaza bastığım an kendini olduğundan daha fazla toparlanmasını istiyorum olay bu aslında.

1.4 tsi fr 125hp kullananlar aracın 230 km'yekadar çıktığı söyleniiyor bu doğru mu deneyen var mı??

eyvallah arkadaşlar bir sorum daha olacaktı peki hız yapmayı boş verelim bende açıkçası 240 bile yapsa o yolu bulmak bu trafikte imkansız gibi yalnız aracımın performansını arttırmak yönünde ne fikir verebilirsiniz asıl benim derdim şu bazı yollarda sollama yapmak gerekiyor mecburi ama gaza bastığım an kendini olduğundan daha fazla toparlanmasını istiyorum olay bu aslında.
bildiğim kadarıyla sitemize sponsor olan bu uygulamayla ilgilenen firmalar var onlarla irtibata geçebilirsin..

1.2 TSI (2012) ile izmir aydın otobanında 212 yi gördüm o yolu bilenler düzlüğünü ve hafif aşşağıya doğru meyilini bilirler.
1.6 TDI CR Copa (2012) ile 199 u geçemiyorum motorda kilit olduğundan dolayı. :)

mersin kayseri otobanında 210 - 220 arası gidip geldi ibre sonra bıraktım. tabi yolun etkisi büyük kaymak gibi bir otoban.

2012 copa'lar 199'u geçmiyor... yokuş aşağı veya yukarı farketmez.. 199'a ulaşınca sabitliyor :ferrari

Geri
Üst Alt