Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yazılım

7000-7500rpm 1.4tsi için çok çok gereksiz devirler :)

yahu bugun bı gunduz gozuylebakıyımdevır nereye kadar gelıyor :) ama eskıden 6 bıne gelınce gelınce pat gaz kesılıyordu vıtes degıstırdıgımde araba yıgılıyodu bıraz o yok sımdı

Adamım hayırlı olsun. Zevkle kullanman dileğiyle.

Egzoz ve filtre varsa boşa çevireceğimi bilsem de değil 7bin imkanı varsa 15bin'e kadar çeviririm. Haz'zen süreklilik iyidir :). Gereksiz istanbul yolları izin vermez zaten sürekli hızlanmaya.

Yazilim oncesi tork egrisi dahami stabil?? Duz olmasimi daha iyi dalgalanmasimi?? Gule gule kullan da su cizgiler kafami karistiriyor

Aynı soru benim de kafamı kurcaladı açıkcası ? Yanıt verecek biri olursa sevinirim.

Adamım hayırlı olsun. Zevkle kullanman dileğiyle.

Egzoz ve filtre varsa boşa çevireceğimi bilsem de değil 7bin imkanı varsa 15bin'e kadar çeviririm. Haz'zen süreklilik iyidir :). Gereksiz istanbul yolları izin vermez zaten sürekli hızlanmaya.

Aynı soru benim de kafamı kurcaladı açıkcası ? Yanıt verecek biri olursa sevinirim.

Eğrilerde bir sıkıntı yok. 1.4 TSI da devir çevirmenin yararı yok zararı var. Devir odaklı bir motor değil.

yahu bugun bı gunduz gozuylebakıyımdevır nereye kadar gelıyor :) ama eskıden 6 bıne gelınce gelınce pat gaz kesılıyordu vıtes degıstırdıgımde araba yıgılıyodu bıraz o yok sımdı

Yakıt kesilip duvara çarpmış gibi dururdu şimdi ise o yok vites deişimini bekliyor.

baklaım darısı benım leonumun başına barbaros abi :):eek:key:

İnşallah ... Selam. Eğer aracında büyük turbo ve ekipman war ise en sağlıklısı buraya gelmeniz.

İnşallah ... Selam. Eğer aracında büyük turbo ve ekipman war ise en sağlıklısı buraya gelmeniz.
abi cemil ustada aradı sizi zatende sadece k04 var bide büyük ıntercooler orjınal baglantı noktLArını kullanrak takılmıs bide benzın pompam bozuldugundan 3 bar yerıne 4 bar olanı taktım sadece olay bu ! zaten oraya getırme durumum yok aracı ! bakalım desteklerını beklıorum abi!

Geri
Üst Alt