Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yazılım

evet kardeşim ! :) şimdi birtek yazılım olayı kaldı oda barbaros abimizin ellerinden öpecek :)

evet kardeşim ! :) şimdi birtek yazılım olayı kaldı oda barbaros abimizin ellerinden öpecek :)

K04 le güzel değerler alınır ama çokta kasmamak lazım Barbaros abiyle benim aracımla K03s de 236hp bakıma 1000km kala ölçüm yaptık çıkan değer gerçekten tatmin edici benim için K04e bende geçmek istiyorum ancak benim için önemli olan basıncı yüksek tutmak değil düşen basıncın 6000-6500 devirlerde nerelere düştüğü... Bu konuda Barbaros abiye çok teşekkür ediyorum istediğim basınçları ve stabil yürüme performansı tam istediğim gibi....:eek:key:

Hayırlı olsun abi Kazasız belasız zevk alarak kullan inşallah :)

hayırlı olsun..
gazlamaya gerek yok altında gücünün olduğunu bilmek bile yeterli..

darısı olmayanların başına

K04 le güzel değerler alınır ama çokta kasmamak lazım Barbaros abiyle benim aracımla K03s de 236hp bakıma 1000km kala ölçüm yaptık çıkan değer gerçekten tatmin edici benim için K04e bende geçmek istiyorum ancak benim için önemli olan basıncı yüksek tutmak değil düşen basıncın 6000-6500 devirlerde nerelere düştüğü... Bu konuda Barbaros abiye çok teşekkür ediyorum istediğim basınçları ve stabil yürüme performansı tam istediğim gibi....:eek:key:
k03 ile 236 hp mi? şaka dimi? :confused:

Geri
Üst Alt