Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi vs 1.6 tdi roll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bak arkadasım sen kendi araban ile f30 kapıstıracan konu actın adam akıllı girdim oyumu verdim cıktım ve imkansız geldi 1.6 ile 1.4 ü kapıstıracaz dedik neyine guveniyon falan tipi seyler ne diye yazıyorsun? benimle seninaranda oyle bi samimyet varmı? yok yorumunu yaparsın bu gecer su gecer diye veya bişe yazmassın burda aracı olan herkese saygı duymak zorundasın herkeste sana duymak zorunda ben sana bok atacak veya seni cekemeyecek bi insan olsaydım gelir senin anketinin altında camur atardım veya girip sen neyine guveniyorsun diyerdim yanında olsam veya sen benim yanımda olsan soylersin veya soyleyemezsin amenna ama klavyeden kimseeye bok atmam atacak yasıda coktan gectim şimdi tekrar soyluyorum araba biri benim biri ergunun sizlerin araclar hakkındaki yorumlarınızı merak ettik olayı sahsa indirdiniz benim yaktıgım yakıtta kimseyi kasmasın cok sukur

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Kurtköy'e geçeyim bende Ömer'in dizelle deniyecem, torkuna güvenme sakın genç tamam mı ? :D

Ya, olayı şahsa indirecek mesaj atan sensin! Ben değilim. Gelmişin bana en azından ben bunla bunu kapıştırmıyorum diye dalga geçer vari bi mesaj atıyosun. Kimse salak değil o mesajın asıl amacını anlamayacak kadar. Al sana videoları yolladım bak ordan yorumunu yap. Hangilerini kıyaslamak mantıklıymış. Ve şimdi tekrar soruyorum, kıyaslamamam için bi sebep göster. Sana imkansız gelebilir. Geçmek bana da imkansız geliyor, ancak 150-160'a kadar önde sürüklemek yada akaf kafaya olmak TSI'ın başarısı olarak görünür benim gözümde. Çünkü BMW'nin motorunun ne kadar iyi olduğunu biliyorum. Ama sen geçeceğini iddia ediyorsun. Aramızdaki fark bu. Ben aracımın ne yapacağını biliyorum sen bilmiyorsun. Bende neler yapabileceğini göstermeye çalışıyorum. Hala saygı diyosun bana. Burdakilere sor kimlere şuana kadar saygısızlık etmişim? Saygıyı karşımdaki bozarsa bende bozarım. Sen dalga geçer vari bi mesaj atarsan benimde tepkim bu olur. Kusura bakma. Gidin deneyin koyun videoyu. Ondan sonra istediğin kadar konuş.

arkadaş çok istiyosa hem ibizayla hemde 1.2 tsi la kapışabiliriz? üslubu hiç beğenmedim

bende yazın 1.4 tsi sciroccoyla 1.2 tsi ibiza kapışıcaz abimle bakalım ne olucak 500-600 kilo fazlası var+sunroof :D :D

2 side manuel aramızda 17beygir ve 40 tork fark var fabrika verileri 0.2 sci daha iyi ancak sunroofsuz yapınca açarım konusunu

son olarak: "benzin israfı denemeye gerek yok"

TSI 14sn'de 100'den 160'a geliyor.
Peki 100 den 160 a 14 sn iyi bir değermi? daha iyisi yapılabilirmi ? tsi motorlu ilk arabam onun için soruyorum.:confused: denemek için geçen gün bir iki video çektimde bu süreler bana biraz uzun geldi?.Şu an evde değil iş yerindeyim videolar evimdeki bilgisayarda ama, bu 14 sn iyi diyorsan bende yükliyeyim video youtube a :)

polemigi anlamiorum :) acmayin soyle konular abi su kullandigimiz cupralar haric hepsi ekonomik sehir araclari bunlarla ne roll olur ne bi cacik okuyorum guluyorum yazilanlara yapmayin abi su forumda yok son hiz kac yaptiniz yok roll fln bu araclar ile gulunc oluyo ve her zaman da bir kavga oluyor herkezin arabasi kendine ferrari buna saygim var ama ederlerini hepimiz cok iyi biliyoruz

Dizeldeki "anlık" tork kafanızı karıştırmasın üzülürsünüz:)
Ehliyetimi ilk aldığım aylarda cordoba 1.4 tdi ım vardı tork kafamı bulandırdı arkadaşın 1.6 borasını kullandıktan sonra ben bunu havada karada yerim diye kafa tutmuştum sonuç?
Bi güzel boyladı beni boyumun ölçüsünü almıştım:D dizelde ki 2000 devirlerde hissettiğiniz tork rollde hiç bir işe yaramıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt