Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Leon 275 hp olabilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuc ne simdi bende merak ettim hakanla zafa ile sanayide bi rocco gormustuk 290hp oldugunu iddaa ediyordu saygi duyarim:)
Kismetse bu hafata bende ko4 ile 450hp cikarcam

ya arkadaşlar turbonun modeli ney diye sordum eşine tel etti öğrenmek için faturasından ama eşi bulamadı.. iş yerime tekrar gelecek gel gidelim istiyorsan maslağa dedi 8.000 TL masrafla bu işi yaptım dedi.. Bu c.tesi gidelim dedi yemin ederim burda olsam gidicektim.. ama gidicem ayar etti beni yanımdaki herkezide.. dedim kendi siteme yazıcam bunu yorumları gör kendin dedim 1 saat bekledi ama göremedi :) tekrar gelecek...

ya arkadaşlar turbonun modeli ney diye sordum eşine tel etti öğrenmek için faturasından ama eşi bulamadı.. iş yerime tekrar gelecek gel gidelim istiyorsan maslağa dedi 8.000 TL masrafla bu işi yaptım dedi.. Bu c.tesi gidelim dedi yemin ederim burda olsam gidicektim.. ama gidicem ayar etti beni yanımdaki herkezide.. dedim kendi siteme yazıcam bunu yorumları gör kendin dedim 1 saat bekledi ama göremedi :) tekrar gelecek...

maslakta kime yaptırmış ? plakası ne aracın hemen öğrenelim :)

1.4 ve 275hp böyle bir çalışma olsa maslakta duyulurdu :D Serbay bir tur atsaydınız bile belli olurdu gibime geliyor eski bir tsi kullanıcısı olarak ;)

8 milyara bunlar olacaksa biz neden bu kadar para harcadık yaw :) bu güçteki 1.4 125leonu canlı görmek isteriz......:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt