Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Leon 275 hp olabilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkaya 2 tekerlek daha eklemek lazım bide zaptetmesi için :)

130

hako senin ben lügatını ... puhaha

turbo degısırse olabılır sanzımana gelınce olur olmasına olurda ne kadar dayanır suphelı....

ustundekı turbo k03 den kucuk b turbo,o gucu alması ıcın en asagı k04 flan takılmalı kı 1.8 makına ıle o gucler anca alınıyorken devır donulemıcek dogru duzgun basınc acılamıcak b turbo ıle oyle b guc alınamaz.

ustundekı turbo k03 den kucuk b turbo,o gucu alması ıcın en asagı k04 flan takılmalı kı 1.8 makına ıle o gucler anca alınıyorken devır donulemıcek dogru duzgun basınc acılamıcak b turbo ıle oyle b guc alınamaz.

can şimdi üzerinde ne turbo var okudum sayfaları ama bulmadım kucuk ıse bılemıcem...ben kafamda 2871 gıbı bı turbo planladım cunku hersey degıstıgıne gore ole dusundum ..

yazılım, egzoz,turbo değişimiyle + güç alırda piston değişimi hacim değişmediği için sadece dayanıklılık yönünden avantajlı olur. şanzıman ise direk güce etki edecek bir pozisyonda değil. boşuna tırmalıyoruz.

çıkarsın dyno'ya!

bizde 1.8t k04 turbolu gti vr basıncı 1.5 bara aldıktan sonra 350hp leri görüyo

kaputu açın bakın 1.6 8v dir o puhaha

arkadaşlar olmayacak bir şey yok..
veliefendiye gitip 122 tane vardı 154 tane daha öne bağlamıştır olmaz demeyin bak oluyormuşş
hem turboya da gerek kalmadı yazılama gerek kalmadı cai mai hiç birine gerek kalmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt