Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Leon 275 hp olabilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
allahtan elamanda cupra yokmuş neler olcakmış belli degil :)

Bu superchargerlı motor Timurcum, onunla mümkün hemen hemen 275hp ama 125lik ile bana çok olası gelmiyor açıkcası.

bende öle düşünüyorum supercharger olduğundan die ama en ufak bi ihtimal demi yok normal turbolunun :D

8 milyara 1.4 TSI 125'ten 275'e çıkıyor. Vay be. 1.2TSI'dan kaç çıkartırlar acep. 220 oluyosa yaptıriim bende.
Aslında turbo büyütüp yazılımla Tork'u sıfıra çekip, HP'ye yüklenilirse yakalanır diyorum :D Dimi Can abi :) Olur yani :p

bende öle düşünüyorum supercharger olduğundan die ama en ufak bi ihtimal demi yok normal turbolunun :D

Kanka senin araca 1 turbo daha koyalım üst devir için. 180hp yaparız yani 2-3 piston enjektör derken :) Gel girelim bu işe. Ama DSG kaldırmaz diye korkuyorum. Onu da kaskodan 6 ileri DSG'yle değiştiririz.

Birde bişi dicem bizim araçların turbosunda intercooler filanda yok turbo büyütüp hala su soğutması mı kullanıyo :) 8 milyara bu işin içinden çıktıysa alkışlarım yani. Ki Cupra R gibi hazır 265hplik makine varken gidipte bunla uğraşanı da ayrıca tebrik etmek istiyorum :)

1.4T VW motorundan 275hp çıkar mı bilmiyorum Fiat'ın 1.4T'sinden 265hp çıkardılar 1-2 sene kadar önce..single charge..supercharger falan yok yani ekstradan..
astarı yüzünden pahalıya mal olur o ayrı..

Hamann Fiat 500 1.4T'den.. 265hp, 348nm tork..

http://www.carthrottle.com/hamann-tunings-fiat-500-largo-with-265hp/ ..
http://allworldcars.com/wordpress/?p=14598 ..

bi versiyonu daha vardı belki birebir aynı motoru kullanıyodur ama bi Fiat 500 daha vardı yine aynı güçlerde..şimdi hatırlayamadım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt