Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ Chiptuning Yardımm

aslında boyle b dıl olması lazım ıste forumda anca o sekılde ust sevıyeye gecerız abı :)

vallaha bende bişey anlamadım okurken vay beee elin oğlu neler biliyo dedim ama :) lütfen daha açık bakın nasipse eğer bende bu ay sonu yaptırıcam chip sponsor yönlendirecek beni bu konuyu biraz daha açsak süper olur :eek:

torque limitation dediğimiz tork limitörümü? bu arada 4.vitesi 200 de biten araçla 4.viteste pati çeken aracı ısrarla bekliyorum.

motor aniden yüksek turbo basıncı görüdüğünde yakıt sistemide aniden yakıt basıncını arttırıp turbo basıncına yetişmeye calısır.. bu esnada normalde olması gerekenden fazla benzin püskürtülür ve yakıt tüketimi yükselir.. bazı yazılımlarda gaza dokunsanız bile turbo basıncı saha kalkar haliyle ekonomik kullanamazsınız..

peki sonuç olarak nedir yani şimdi yaptırmayalımmı anlamadımki :)

burda üzerini çizdiğimiz durum doğru yeri doğru yazılımı tercih etmeniz..

ben bu konuda iddalıyım.. müşterilerimin beklentilerine özel farklı formatlarda yazılımlar tasarlıyabiliyorum..

arabası komple eksozlu filtre kit li dumpvalfli gazlamak için yazılım attıran arkadaşa sert bir yazılım yapabiliyorken , arabası orjinal , biraz daha atak olsun daha az gaza bassın fazla devir cevirmeden de perofrmanslı ilerliyebilsin istedigimiz müşterilerimize de ona göre yazılım atıyoruz..

hiç aklımda yokken bu konuyu okuduktan sonra jant + lastik olayından vazgeçip yazılım olayına girmeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım :)))

ufak bi soruyla ben de konuya dahil olmak isterim.. yazılım + kit ile 1.4 TSI'da ne kadarlık bir güç artışı ve yakıt tüketimi veya azalışı gerçekleşiyor? net bişey söylemek mümkün mü acaba?

arabayı çok agresif kullanan birisi diilim, egsoz, hava filtresi gibi parçalarda da herhangi bir değişiklik yapmadım bugüne kadar..sadece dış görünüşe yönelik bir iki ekleme yaptım o kadar..

yazılım sayesinde daha seri ve daha iyi hızlanan bir araca kavuşmak istiyorum, mümkün müdür? :)

çok teşekkürler şimdiden..

Geri
Üst Alt