Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ Chiptuning Yardımm

kesiciyi devre dışı bırakıyormu?6.viteste benim arac gitmiyor hiç :(

6.vites zaten tamamen ekonomi için yapılmış bi dişli performans beklemeyin.deviri bitirmeniz imkansız gibi bişey.bizim leon 1.2tsi bile 1500 devirde 70 yapıyor.buda 6000de 280 demek:rolleyes:

A4rkadaşlar peki bu tsi lere lpg taktırsak nasıl olur.Lpg+ chip .Bi çok firma tsilere fsi lere lpg takıyor bu konuda bilgi verebilirmisiniz....

Ya bu konu beni acaip aydınlattı bende chip yaptırmak istiyorum peki bu konuda ankarada alanında uzman mesela istanbuldaki mehmet bey gibi biri varmı referans olabileceğiniz birde bu chip artı kn kit ne kadara mal olur? şimdiden teşekkürler

Mehmet süpersin peki fiyat konusunda istersen burdan istersen özelden yazarmısın KN kit + chip ne kadara mal olur birde taksit varmı varsa kaç taksit hangi karta beni bilgilendirebilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Mehmet süpersin peki fiyat konusunda istersen burdan istersen özelden yazarmısın KN kit + chip ne kadara mal olur birde taksit varmı varsa kaç taksit hangi karta beni bilgilendirebilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

kredi kartı gecmedigi icin taksit yapmıyor ben yanına giderken dukkan tarifi almak icin aradım yoldan dondum bunu duyunca :(

kredi kartı gecmedigi icin taksit yapmıyor ben yanına giderken dukkan tarifi almak icin aradım yoldan dondum bunu duyunca :(

oldumu hiç valla üzüldüm şimdi gerçi kardeş ben bi fiyatta alamadım sen aldınmı ne kadar diyo bu ara yoğun heralde biraz :)

sanalpazar.com dan %5 ile kart kullanabilrsiniz arkadslar.. ilgili ürünlerimi satın alır yanıma gelirsiniz.. böylelikle kart kullanmış vadelendirmiş ve KDV yerine sadece %5 ödemiş olursunuz..

Geri
Üst Alt