Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 stella lpg taktırma

Adam taktı lpg yi artık inmiyor sanırım gezmkten vakit kalmıyor:D:D:D

Son durum nedir hocam lpg ile ? Bir sorun var mı? Yakıt durumu nedir?

Hocam taktırdım taktıralı tekleme bile yapmadı.sanki benzinde gibi biniyorum. arabada boğulmada yok.En son ölçümümde 20 tl ye 94 km. Usta biraz kullan gel ayar yapaacaz demişti, bu aralar gidicem. Söylediğine göre ayaradan sonra daha da düşermiş yakıt. valla ben böleyde memnunum gerçi. Burdaki yorumlara göre taktırdım valla.hepinizden allah razı olsun...

Şimdiki LPG kitleri bence çok güzel. direk karbüratör bağlantılı olmadığı için... Tek seferlik bir olay olduğu için iyice araştırıp takmak lazım. Nice sorunsuz km lere....bu arada az yaksın dye fakir karışım yapmasınlar sonra tekleme yapıo

Şimdiki LPG kitleri bence çok güzel. direk karbüratör bağlantılı olmadığı için... Tek seferlik bir olay olduğu için iyice araştırıp takmak lazım. Nice sorunsuz km lere....bu arada az yaksın dye fakir karışım yapmasınlar sonra tekleme yapıo
hocam bu dediğin aklımda kalsın eyvallah. ustayla bi görüşürüm.

Geri
Üst Alt