Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 stella lpg taktırma

2004 stella var. 1 sene oldu alalı üzerinde tomasetto var. şimdilik memnunum. bazı sitelerde memnun olmayan arkadaşlar da yok değil. yakıta gelince şu anda ortalama şehir içi/dışı karışık diyelim ortalama 20-22 kuruş sakin ve klimasız kullanım.

2004 stella var. 1 sene oldu alalı üzerinde tomasetto var. şimdilik memnunum. bazı sitelerde memnun olmayan arkadaşlar da yok değil. yakıta gelince şu anda ortalama şehir içi/dışı karışık diyelim ortalama 20-22 kuruş sakin ve klimasız kullanım.

çekişten çok düşüyormu abi

Taktır hiçbişey olmaz kardesım 85 bg sonucta :)

Beni EDS'ler İYİ TANIR

guncel degerlerimi yazmak istedim.
kullandığım gaz shell'in. litre fiyatı 2.53...
hergün yaklaşık 50 km yapıyorum. işe gidiş ve eve geliş olmak üzere...
bunun 30 km'si düz yol ve duraklamam yok denecek kadar az. ortalama hız 90-100
geri kalan 20 km ise dur kalklı olsada aşırı degıl. 1-2 yer hariç yokuş yok.
aracı dün 76 liraya fullettim ve yaklaşık 30 litre aldı.
bir önceki full yapmamdan bu fullemeye kadar, yani 76 liraya 422 km yaptım...
eğer yeni kasa ibiza sahibi olan varsa ve arabayı sıkça kullanıyorsa lpg yi şiddetle öneririm.
bu arada vites geçişlerim 2000 civarı en kötü 2500 de yapmaya çalışıyorum.

Hocam çok iyi tüketim değerleri. Keşke benimki de öyle yaksa. Bu ay sonu bakıma gireceğim. LPG bujisi felan taktıracağım. Hava , yağ polen vs. değişecek. Ve LPG filitresini değiştirecekler. Yeniden ayar yaptıracağım. Adam kamyonet kullanıyor benimkinden az yaktığını söylüyor. Millet cadyy de daha az yaktığını söylüyor. 1.9 110 bg .

çekişten çok düşüyormu abi

çekiş kaybı olayı hikaye hocam... ayrıca kaybetse ne olur ekonomi daha önemli...
çekiş kaybı illaki oluyor ama farkedilmeyecek kadar az... kafaya takılcak birşey değil... eğer arabanı sık bir şekilde kullanıyorsan 1 dakika bekleme. taktırmadığın her gün için pişman olursun...

kardeş ne diyim ki son değerlerim bu. tüpü 1 mayısta taktırdım 1000 km olunca bir ayar daha olacakmış umarım hep bu şekilde devam eder. ama 1.4 ibiza sürücüleri hep bu değerleri veriyor araştırmalarıma göre...

atikere 1250 fiyat çektiler. bu yorumlardan sonra taktırmaya karar verdim.işten ne zaman izin alırsak taktıracaz artık.taktırdıktan sonra bilgileri yazarım.herkese teşekkür.:seat

atikere 1250 fiyat çektiler. bu yorumlardan sonra taktırmaya karar verdim.işten ne zaman izin alırsak taktıracaz artık.taktırdıktan sonra bilgileri yazarım.herkese teşekkür.:seat

hocam atiker benim bildiğim 950-1000 arası.
1250 fazla değil mi?
atiker kullanıcıları bir yorum yapsa iyi olur...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

lovato-zavoli ve atikerde obd ıı sistem oluyormuş onuda bir sor istersen hocam.

Atiker safe fast 750 safe fast obd II lisi 900 Tl idi. Adam zam gelecek demişti ama sanırım 100 Tl civarı bişeydi. + 100 TL proje ve sızdırmazlık vardı sanırım

Ben atiker obd taktırdım 990 tl 1250 çok

Beni EDS'ler İYİ TANIR

Geri
Üst Alt