Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 ibiza yakıt ve lpg

Erhan Hocam yorumlarınızı bekliyorum zira 2014 Model Ibıza'ma bende Atiker Gold düşünüyorum.
BRC en iyisi şaşama bence.

[doublepost=1459499787,1459499656][/doublepost]
Ömer kardeş kitinin markasını ve lpg tankının silindir mi ? yoksa simit mi ? paylaşabilir misin?
simit tank var, markası BRC:)

hocam 65 tl ye 600km yanlısınız olmasın?
yok depoyu fulledim,ibreyi sıfırladım, uzun yolda 600 km yaptım:9 inanılması güç ama oluyor. Ha şu var,90ı geçmedim, gereksiz gazdan kaçındım, sakin kullandım özetle:)

normal kullanımda zor bu değer 11.5 krs eder 70 tl lik lpg yi 2 tl den alındıgında bu çıkıyor ortaya , ama nasıl olabilir sabit hızla uzun yolda 90 km gibi hızla çok dikkatli kullanım olursa tatlı rampalarda boşa atarak olabilir , bu değerlere çok yakın değerler yakalayan arkadaslar var , ama sabır işi biraz
dediğim gibi sakin kullanımda 90ı geçmeyince ,gereksiz gaza basmayınca,kalkışlarda dikkatli olunca bu değer yakalanıyor emin olun.

Bu arada aracım 70000 km de ,onunla da ilgisi vardır muhakkak,motor açıldıkça az yakıyor nihayetinde:)

simit tank var, markası BRC:)

yok depoyu fulledim,ibreyi sıfırladım, uzun yolda 600 km yaptım:9 inanılması güç ama oluyor. Ha şu var,90ı geçmedim, gereksiz gazdan kaçındım, sakin kullandım özetle:)

dediğim gibi sakin kullanımda 90ı geçmeyince ,gereksiz gaza basmayınca,kalkışlarda dikkatli olunca bu değer yakalanıyor emin olun.

Bu arada aracım 70000 km de ,onunla da ilgisi vardır muhakkak,motor açıldıkça az yakıyor nihayetinde:)
Valla bende atıker var sehir içi 320 km agresif kullanırım hızlı ve öfkeliyim uzun yolda 440 km gördüm 600 şaşırttı beni maşallah diyelim

Valla bende atıker var sehir içi 320 km agresif kullanırım hızlı ve öfkeliyim
emoji23.png
uzun yolda 440 km gördüm 600 şaşırttı beni maşallah diyelim
emoji56.png
Ahmet kardeş bende atiker düşünüyorum goldunu önerdi usta. sizde motor arıza ışıgı yandı mı hiç. yada stop etme titreme yaptı mı?

Ahmet kardeş bende atiker düşünüyorum goldunu önerdi usta. sizde motor arıza ışıgı yandı mı hiç. yada stop etme titreme yaptı mı?
iyi bir usta güzel montaj yaparsa ayarlarda tam oldumu benzinle nasılsa her bakımdan (!) aynı oluyor atiker gold

ayrıca arıza ışığı bende hiç yanmadı

sende sağol hocam kişisel tavsiyem biran önce taktır , taktırınca taktırmadığın günlere lanet edeceksin :)

işin açığı biraz tereddütlü yaklaşıyorum sanayinin yolunu bilmiyorum :) şükür taktırınca bir sıkıntı yaşarmıyım diye ama
galiba bazı şeyleri göze almak lazım zira şehir içi 0,38 kuruş yakıyorum şuanda
ama cesaretlendiriyorsun Deniz hocam :)

işin açığı biraz tereddütlü yaklaşıyorum sanayinin yolunu bilmiyorum :) şükür taktırınca bir sıkıntı yaşarmıyım diye ama
galiba bazı şeyleri göze almak lazım zira şehir içi 0,38 kuruş yakıyorum şuanda
ama cesaretlendiriyorsun Deniz hocam :)
valla karar senin :) 1000 km de 380 tl yakarsa yarısını yakacak 10000 km de 3800 tl yapar yarısı cebinde yani gazın parası çıkmış oluyor ;)

Ben de yaklaşık 2 ay önce ibiza ma Prins taktırdım. 65 liralık gaz ile yaklaşık 400-450 km gidiyorum. Tavsiye ederim

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt