Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi turbo ayar pulu

ufacık şeye 20 gün beklemişlermi Cnc plazma Tezgahında aynısını kestirirLerdi zaTen zaman Kaybı olmus Hayırlı olsun ne diyelim

izmit keleşler servisini aradım böyle bir parçadan haberimiz yok dediler yakında ilk bakıma götürcem bu resimle beraber:)

Beklemek zorundalar yanlız öyle sanayi spec le yürümüyor işler. Mantıksız geliyor evet ama mecburlar prosedürlerin dışına çıkamıyorlar:)

Abı herseye gereksız bas kaldırı var bızım ınsanda hıc mı hayatınızda bır arabaya sonradan mudahale yapıldıgını gormedınız ? Her yıl servıs kayıtları dunya capında toplanıyor ve o yıl cıkıcak modelde o cok sorun veren parcalar yenıden duzenlenıyor mesela 2006 leonlarda klıma motoru sorun olabılıyor dıreksıyon kutuları daha degısık daha hassas fln fıstan yanı yıl degıstıkce aracta parcalarda degısıyor, elestırılere anlam veremıyorum

ben servisi aradım. şuan için merkezden bir bilgi gelmediğini, böyle bir durum olduğunda '' ........ model aralığında, .............. şasi numaralı araçları çağırın ve şu parçaları takın'' derler dedi ve ben sizin için ayriyeten bu durumu merkeze soracağım vede sizi bilgilendireceğim dedi. şimdilik içim rahat. nede olsa daha 1 yıl garanti var ve bir sıkıntı olursa zaten müdahale edeceklerdir.

servisten cevap geldi. doğuş teknik servisle mailleşmişler. teknik servis problem olan araçlara yazılım veya parça ekliyoruz. araçları iyi kontrol edin ve sıkıntısı olan araçlara gereken yapılsın demişler. bakalım şimdi bizde aracı sürekli denetleyceğiz :eek:key:

aracımı kullanıyorum. başka bir başlıkta daha yazdım ama esas konu yerinde de yazmak istedim.
cumartesi servise gittim ve bagaj kilidi problemi yaşadığımı söyledim. ayrıca bu bagaj pulu muhabbetini söyledim. sıkıntı yaşayanlara pul taktıklarını ve bakıma gelenlere de güncelleme yaptıklarını söylediler. kilit için hemen garantiden parça siparişi geçildi ve haber vereceklerini söylediler. servisten dönüşte araç birden EGR ışığı yaktı ve turbo devreden çıktı. hemen telefona sarıldım, aynı ustayı telefona istedim. bana aracı stop edip tekrar çalıştırmamı istedi ve araç normal çalıştı. bana bahsettiğim turbo ayar pulunun bana da takılması gerektiği ve güncelleme yapılacağını söyledi. hemen parça siparişi geçerek, tüm parçalar geldiğinde çağıracaklarını ve bakımla beraber bu işlemlerin de gerçekleştrileceğini söyledi. bu gün aradılar, perşembe günü servise 30000 km bakımına gideceğim.​

Geri
Üst Alt