Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi turbo ayar pulu

evet bakımla beraber pul takıldı. kaputu açınca hemen turbonun yanındaki parçanın turboya bağlandığı kısıma hilal şeklinde 2-3 mm kalılığında bir pul. 10 dakikada taktığını söyledi usta. tüm bakımlar bitince de güncelleme yapılmış. 1-2 ses gelen yer vardı onlarada müdehale ettiler. şuan aracımda herhangi bir sıkıntı görünmüyor ve keyifle biniyorum. herkeze kazasız belasız günler.

evet bakımla beraber pul takıldı. kaputu açınca hemen turbonun yanındaki parçanın turboya bağlandığı kısıma hilal şeklinde 2-3 mm kalılığında bir pul. 10 dakikada taktığını söyledi usta. tüm bakımlar bitince de güncelleme yapılmış. 1-2 ses gelen yer vardı onlarada müdehale ettiler. şuan aracımda herhangi bir sıkıntı görünmüyor ve keyifle biniyorum. herkeze kazasız belasız günler.

hangi servis?

mersin kavi. pulu araçta sıkıntı olursa (EPC ışığı yanar ve turbo devreden çıkarsa) kontağı kapatıp, tekrar çalıştırdığınızda araç normale dönüyor ama servise gittiğinizde elemanlar aracın beyninde arıza raporunu görüyor ve ona göre bunu takıyorlar. 10-15 dakkalarını alıyormuş. parçayıda şuanda 2-3 günde getirdiklerini söyledi.

bugun benimkinede pul taktilar.Arabanin gidisi duzeldi.sanki daha alt devirlerde toparliyor ama vites bosta iken gaz verdigim zaman bir ugultu geliyor.Eskidende boyle bir ses hatirliyordum ama sanki fazlalasti gibi.

bu pulu bir benim araba istemedi sanırım

kaç binde takıldı bunlar araca? ve pul olmadan önce ne gibi sıkıntılarınız oldu? benim araç 26 k da.herhangi bir ışık yakma veya akis bir durum olmadı.sadece bazı zamanlarda 1.viteste sıkışık trafıkte gıderken arabada titreme oluyor silkeliyor bazen.shell vpower aldıgımda genelde bu silkeleme ve titreme hiç olmuyor.

Epc ışığı yanıyor turbo çalışmıyor araba 10 beygir kalıyor:D 2. vitese takınca çekmiyor. Böyle bir sorun olursa gittiğinizde turbo ayar pulu takıyorlar almanyanın talimatıymış. Pc de arıza kaydında da turbo şarj basınç arızası gibi birşey yazıyor.
Manifoldum çatladıktan sonra turbomda değişti ve ayar pulsuz takıldı şuanlık bir sıkıntı yok.

bırak sıkıntıyı araba hiç gitmiyor desene sen şuna Ahmet :) çok şükür o tip sıkıntılarım olmadı olmazda inşallah.

Aynen öyle abi böyle bir sorun olsa farketmemek imkansız yani:)

bugun servise gittim.ses normalmis.hava filtresinden geliyor.araba bosta iken gaz verip cekince sanki acik hava filtresi var gibi ses geliyor ama alt devirler bu arada cok toparladi.1000-1200 devirden itibaren basliyor.

Geri
Üst Alt