Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi rolantide gelen ses

kasislerdeki ses salincak burclarindan geliyor.ozellikle soguk havalarda yapiyor.ben yaglattim ama ses yine cikti.yazin ses kesiliyor.

kasislerdeki ses salincak burclarindan geliyor.ozellikle soguk havalarda yapiyor.ben yaglattim ama ses yine cikti.yazin ses kesiliyor.

rolantideki ses bendede mevcut ayrıca beni rahatsız eden şey sizin dediğiniz şeymi bilmiyorum kasislerde olsun yokuş yukarı ani hızlanma olsun yani araba sallandığında bazen böyle sanki sağ önde bişiler yuvarlanıyo yada bi yere çarpıyomuş gibi ses çıkıyor küt diye acaba bu gevşeme bende çok büyüdüde kasayamı çarpıyor?

Merhaba arkadaşlar,
bende dün 2011 1.2 sport coupe aldım, bu ses hariç başka bir sorunum gözükmüyor. mesajları tek tek okudum ancak hiç kimsede kesin çözüm olmamış. uzun zamandır msj da yok. kesin çözüme ulaşabilen varmı?

Merhaba arkadaşlar,
bende dün 2011 1.2 sport coupe aldım, bu ses hariç başka bir sorunum gözükmüyor. mesajları tek tek okudum ancak hiç kimsede kesin çözüm olmamış. uzun zamandır msj da yok. kesin çözüme ulaşabilen varmı?
iyi aksamlar öncelikle kendinizi üyelerimiz den tanıtırmısınız lütfen sonrasında arkadaşlarımız yardımcı olacaktr:eek:key:

Geri
Üst Alt