Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

zihin okuyucu

tutsada nasıl tutuyo bacanak bunun hılesını acayıp merak ettım ben ya

denk geliyrdur ya bende bir kere tuttu 4 kere tutmadı benim zihnimi kimse okuyamaz abi

cıkan harfın ustune gıttıgınız zaman mause ıle dırek o harfı cıkartıyo.Sayıyı tutun mause u hc hareket ettırmeyın boslukta dursun o zaman yanlıs cıkıcak;)

9 rakamıyla alakalı birşey sanırım.ama daha tam çözemedım uğrasıorum :)

tezım tutmadı oyle bsey degılmıs evet 9 ve katları tarzı bsey var galıba :)

buldum sanırım :)
mesela bır sayı tutuyoruz 62 diyelım 8 cıkartıyoruz 54 bulduk.54 tekı rakamların toplamıda 9 edıyor.başka bir sayı tutalım 37 ,10 cıkartalım 27 toplam gene 9 edıyor.tabloyada bakarsak toplamları 9 eden sayıların hepsının yanında aynı harf var.
ne yaparsak yapalım 9 buldugumuz için de aynı harfi bize veriyor.ama gidipte sayı tahmınınde bulunmadan ordakı sayılardan birini secersek 43 gibi rasgele onun yanındakını bulamıyor.yanı denılenlerı yapmazsak zıhnımızı okuyamıyor kısacası :D

buldum sanırım :)
mesela bır sayı tutuyoruz 62 diyelım 8 cıkartıyoruz 54 bulduk.54 tekı rakamların toplamıda 9 edıyor.başka bir sayı tutalım 37 ,10 cıkartalım 27 toplam gene 9 edıyor.tabloyada bakarsak toplamları 9 eden sayıların hepsının yanında aynı harf var.
ne yaparsak yapalım 9 buldugumuz için de aynı harfi bize veriyor.ama gidipte sayı tahmınınde bulunmadan ordakı sayılardan birini secersek 43 gibi rasgele onun yanındakını bulamıyor.yanı denılenlerı yapmazsak zıhnımızı okuyamıyor kısacası :D
aynen oyle adas:)

benim zihnimi okusa zaten sayfa "redirect" olurdu.. :D :D :D

Geri
Üst Alt