Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zafer abinin aslanından bir kaç kare :)

Maşallah allah nazardan kem gözlerden kazadan beladan bilimum kötü şeylerden korusun çok güzel araç

evin yolunu unutturacak kadar güzel bir makine, kaplamasız hali çok daha iyi olmuş eli yüzü açılmış. bu kadar özenilen bir araca müşteri de olunmaz ki :cool: ha arabayı satmışsın ha üzerine titrediğin kızını evlendirmişsin :D kız kısmını bende yaşarım Allah ömür verir kısmet ederse ama senin durumun 1 adım daha zor abicim güle güle kullan.

maşallah Allah nazarlardan belalardan korusun, özellikle ekrana bittim çok güzel, yakışır Zafer abime :)

zaferabi7.jpg

zaferabi6.jpg

zaferabi5.jpg

zaferabi4.jpg

zaferabi3.jpg

zaferabi1.jpg

allah nazarlardan saklasın,harcanan parayı geçtim,az emek harcanmadı üstünde az beklenmedi bu hale gelene kadar,şimdi sölesem üzerindeki parcaların fiyatını olmaz,onun için susayım,ama şukadarını sölıym, bi leon alınabılecek kadar para harcandı neredeyse,neyse bu konuya girmiym :D motora gelince,her parcası bu kadarmı temiz olur arkadaş !! gt30 turbo, o bu, şu derken ben kullanmaya korkuyorum cihazı :D neyse geyik yapmıym,gelmiş geçmiş en iyi cupra zafer abinin cuprası dıyebılırım,abi MAŞALLAH,allah kem gözlü keneflerin gazabından korusun yavruyu :D

aslanım benim teveccüh göstermişsin canım kardeşim senin gönlün güzelde ondan böyle görüyosun ayrıca bu ne iltifat yaw mahçup ettin bizi cümlemizi kem gözlerden nazarlardan saklasın inşallahh .

alemde tek MAASSSAALLAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

yok yaw okadar da değil o senin güzelliğin insan gördüğü gözle olduğu kadar gönlü ile de yorumlar biliyorsun !!!!....

Çok iyiymiş,özellikle koltuklara bittim:)

teşekkür ederim daha iyileri sizlere nasip olur inşallah

yengeye haber ucururum :)

abı senın arabanda bır sey varsa 100 de 100 emınım kı olabılecegın en kalıtelısıdır !! döşemelerin işin son u olmuş herhalde pıyasada bunun gıbı hıc gazlamayan sakın temız gıden baska bır cupra yoktur

canım benim çok naziksin teşekkür ederim ama şu yenge işi yaş biliyosun haber maber falan ..aman :( :rolleyes:

Allah nazardan saklasın Zafer abi, arabanı inşallah bir denk geldiğimizde inceleriz merak ediyorum :)

Geri
Üst Alt