Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zafer abinin aslanından bir kaç kare :)

abi ben 5 kol hastasıyım birde ET 35 olmalı en fazla 8 inç olmalı gun metal yada titanyum rengi olsun istiyorum böyle olunca da sansım hiç olmuyor

Leon Boom'daki jantlar geldi aklıma abim okuduktan sonra.. :)
renk konusu zaten sıkıntı değil sonuçta..

allah nazarlardan saklasın,harcanan parayı geçtim,az emek harcanmadı üstünde az beklenmedi bu hale gelene kadar,şimdi sölesem üzerindeki parcaların fiyatını olmaz,onun için susayım,ama şukadarını sölıym, bi leon alınabılecek kadar para harcandı neredeyse,neyse bu konuya girmiym :D motora gelince,her parcası bu kadarmı temiz olur arkadaş !! gt30 turbo, o bu, şu derken ben kullanmaya korkuyorum cihazı :D neyse geyik yapmıym,gelmiş geçmiş en iyi cupra zafer abinin cuprası dıyebılırım,abi MAŞALLAH,allah kem gözlü keneflerin gazabından korusun yavruyu :D

allah nazarlardan saklasın,harcanan parayı geçtim,az emek harcanmadı üstünde az beklenmedi bu hale gelene kadar,şimdi sölesem üzerindeki parcaların fiyatını olmaz,onun için susayım,ama şukadarını sölıym, bi leon alınabılecek kadar para harcandı neredeyse,neyse bu konuya girmiym :D motora gelince,her parcası bu kadarmı temiz olur arkadaş !! gt30 turbo, o bu, şu derken ben kullanmaya korkuyorum cihazı :D neyse geyik yapmıym,gelmiş geçmiş en iyi cupra zafer abinin cuprası dıyebılırım,abi MAŞALLAH,allah kem gözlü keneflerin gazabından korusun yavruyu :D

Kesinlikle..

şukunu verdım kanka şimdi kaybol :D

evet direksiyon simidi airbag kumanda 2000 lira serhatım hepsine o fiyat ise hemen alayım ..

yengeye haber ucururum :)

abı senın arabanda bır sey varsa 100 de 100 emınım kı olabılecegın en kalıtelısıdır !! döşemelerin işin son u olmuş herhalde pıyasada bunun gıbı hıc gazlamayan sakın temız gıden baska bır cupra yoktur

Geri
Üst Alt