Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yoğun istek üzerine planlı Anadolu Kavağı

mert abi babam biraz rahatsız onu bir 2 yere goturmem gerek o yuzden

gerçi arabayla gelıcem ama bakalım..

yav kafam karıştı ne getireyim oraya yiyecek içecek orda birşey yokmu

hüoppppppppppp :) eryaya uğradım sabah ruhsatı almak için kimse yok :D uyandıramadım kimseyi

Hadi lan saat 5 te mi gittin :D

yav kafam karıştı ne getireyim oraya yiyecek içecek orda birşey yokmu

Ya Kaptan yiyecek bir şey yok sadece mekan var :D Kap bir marketten biraz kanat istiyorsan sucuk yanına da ekmek al tamam işte . Bira mi içeceksin rakı mı içeçeksin al içeceğinide kendin pişir kendi ye olayı ya :)

yok abi ne 5 i ya 4 te gittim :D:D:D ooo biramı kapar gelirim..korayıda alsammı acaba basımıza gelmeyen kalmıyor ama alıcam hassasımı :D

volkan kardeşimiz sağolsun bize poligonu veriyor...gelecek olan herkes kendi ihtiyaçlarını getirsin kapalı mekan ve mangal,şömine mevcut...saat 14,14:30 gibi eryada toplanıp gidiyoruz...çocuklar olduğu için kapalı mekanda sigara içilmez,açık alanda silah ve tüfek atışı serbest:)

Geri
Üst Alt