Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yoğun istek üzerine planlı Anadolu Kavağı

Dou'nun masaya çömüp nası deli gibi yediği 3-5 fotoda belli oluyo.. :D :D

3548f4b46bbd693a167856eb3c78ffb9.JPG

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:43 ----------

a6113c5e9b9cebfba751ff1d674e3f65.JPG

---------- Post added at 11:44 ---------- Previous post was at 11:43 ----------

benden bukadar :Dyalnız herkes kurt gibiydi :D

filiz abla tekrar mutlu yaşlar, güzel bir gündü çok eğlendik sıcak sohbetiniz ve gülen yüzünüz hiç bitmesin.sevgiler.......

hayırlı bir iş dolayısıyla aranızdan erkan ayrıldım ama bulunduğum sürece çok keyif aldım herkese teşekkür ederim...

Biz geldiğimizde millet dağılmış gitmiş demekki bu kadar kişi olduğunu bilmiyodum :)

arkadaşlar bunu saymadık dahada fazla katılım bekliyoruz

arkadaşlar bunu saymadık dahada fazla katılım bekliyoruz

Volkan bunlardan iş çıkmaz bir daha ki sefere ben benim akraba eş dost kim varsa kolundan tutup getireceğim böyle güzel bir mekan açık hava yıldızları sayabileceğin teker teker bir mekanı bizimkiler kaçırmaz kesinlikle. :D

Volkan bunlardan iş çıkmaz bir daha ki sefere ben benim akraba eş dost kim varsa kolundan tutup getireceğim böyle güzel bir mekan açık hava yıldızları sayabileceğin teker teker bir mekanı bizimkiler kaçırmaz kesinlikle. :D

neden abi iştirak edenler var yaw :) bu sefer çadır falan da mı alsak sopalara sucuk takarız :) sen sucuğu çok seversin sucukları unutmayalım iştirak eden baya bi sucuk vardı :D

Geri
Üst Alt