Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Volkswagen Sharan

tanımama gerek yok şu kalın kısım bana senin önyargılarını söylüyor.

aynı direksiyon ayn teybi görünce aha aynı konsol demek kolay.

çok anlam içeren birşey yazmışım gerçekten =))
ayrıca "aynı direksiyon ayn teybi görünce aha aynı konsol demek kolay" bu ne demek ? bana biraz açar mısın

incelemeden detaya inmeden direkt yorum yapmak demek.

vw grubunda en az ortak aksam kullanan araç sharan dır. bunun sebebi ise ilk platformun fordla ortak geliştirilmiş olmasıdır. biraz araştırsan bunu çok net görürdün.

incelemeden detaya inmeden direkt yorum yapmak demek.

hmm bu kadar düzgün içerikli birşey demek istediysen tamam..herkesin bakış açısı,aradıkları,beklentileri farklıdır.benim için apayrı olmalı,senin için ufak detaylar değiştirmeli iç i..bunda tartışılacak birşey yok..herkesin kendine fikri

Evet 2004 VW Sharan 1.9 TDI 130 6 ileri Highline idi.

MPV ler avrupada çok tercih ediliyor. Çünkü ucuzlar, bol hacimliler, ekonomikler, ve bol donanıma sahipler. Amaçları zaten aile arabası olmak.

Aracın çoğu araçta bulunmayan donanımlarına gelcek olursak:

360 derece dönebilen tam deri ve katlanabilir koltuklar ve koltuk ısıtma, 3 sıra koltuk, her koltukta 2 tane kolçak, Buz dolabı (soğukmalı torpido vs. değil bildiğiniz buz dolabı), bi-xenon farlar ve far yıkama, iki komple ayrı klima sistemi, boyalı-karartılmış arka camlar, + Bildiğimiz Highline donanımları..

Önyargılı davranıp gurbetçi arabası diye belki içine bile hiç binmediğiniz arabaları kesip atmayın.

Bu tip araçlara bayılıyorum. Harika araçlar. Maalesef Türkiye'de yoklar. Bunların yerine biraz daha ufak MPV ler var. Touran, C-Max, Scenic, Picasso gibi. Bizdeki önyargı aracın burnunu görememek. Fiyat olarak da oldukça yüksekler. Bu araç Türkiye'ye gelse nerden baksanız 60-70 bin TL civarı olur.

caddy e benzemiş önden farlar da değişik durmasa :) raylı kapı her zaman bana itici geliyor tamam işlevsel olabilir ama yani biraz minibüs izlenimi uyandırıyor.ticari araçlar dışında kullanılmaması bence daha iyi :)

markalar artık genelde kendi modelleri arasında özel sportif modellerinin haricinde iç konsol detaylarına fazla önem vermediği kanaatindeyim.her markada böyle bence audi den tutunda renault a kadar :) ilk scirocco lar geldiginde caddy direksiyonu vardı çok iticiydi şimdi 2010 larda yeni direksiyon var.sonradan iyileştirmeye gidiyorlar yada strateji tamamen.ben vw deki farklılıgı üst segmentlerdeki araçlarda yeni touregdeki gibi yada dedigim gibi sportif araçlarında golf-r,scirocco r.diğer markalarda oldugu gibi aynı iç tasarım hissini veriyor diğer vw segmentleri.

tam almancı işi sevmem bu karaseri ama güzel görünüyor

benim tarzım degil bu. passat sw alırım bunu almam. çok hantal duruyor yav.

ben hastasıyım bu tip aletlerin ki bu da baya hoşuma gitti, şu forddan çok çekmemiş olsaydım şu an da c-maxi s-max veya galaxy ile değiştirmiş olurdum

Geri
Üst Alt