Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo GTI

bu 48 in içinde dokunmatik ekranda mecvut daha da bissürü şey wardı 5.000 milyarlık donanım war ....arklar öle demeyin çok moralim bozuluo yaa =)

Sen almıssın arabanı bınyosun bence dert etme cok da elınde olan b durum degıl sonucta

Polo GTI 43.100 lira mı diyor ben mi yanlış görüyorum :S

yapcak bişi yok diyosun yani =) ama görünüş ibiza cupra daha canlı duruyo polonun body kiti warmış 4000 tl istiolar ...

Vw her zaman ust gomlektır o yuzden yadırgamamak lazım ama seatın da dızaynı ona karsı daha ıyıdır benım fıkrım.2003 senesındekı golf gti ile mk1 Cupra yı karsılastırdın mı Golf bıldıgın konforlu aıle arabası gıbı duruyor hıc sportıf hattı yok benım gozumde

VW prensip olarak GTI lara direksiyondan müzik sistemi kontrolü koymuyor mu acaba?

258848m.jpg

mhg8kl.jpg

a4ud20.jpg

VW prensip olarak GTI lara direksiyondan müzik sistemi kontrolü koymuyor mu acaba?

opsiyonel olarak war kardeş arkmn alcağı araçta wardı....peki benim aklıma takılan madem aynı motor aynı kg sahipler neden cupra 7.2 s de gti 6.9 saniye ?????

opsiyonel olarak war kardeş arkmn alcağı araçta wardı....peki benim aklıma takılan madem aynı motor aynı kg sahipler neden cupra 7.2 s de gti 6.9 saniye ?????

Benimde aklıma takıldı.. Şanzıman oranları dicem bu durumda maksimum hız nasıl uzuyor orasını çözemedim. :D vw yine yapmıştır bişiii.. 43.100 lira fiyatı var. Şuan leon'u satıp almak aklıma yattı nedense :D

Geri
Üst Alt