Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo GTI

ibiza cupra ile aynı yapı aralarında ne kadar fiyat farkı olacak acaba ?

Arkadaşlar bilginize Polo GTI'ın anahtar teslim fiyatı 49.850TL. İbiza cupra ile arasında öyle korkulacak bir fark yokmuş..

bodykit lazım bu araca biraz havada kalmış gibi görünüyor

Arkadaşlar bilginize Polo GTI'ın anahtar teslim fiyatı 49.850TL. İbiza cupra ile arasında öyle korkulacak bir fark yokmuş..

+ şuan sadece fuardaki var satılmadıysa o da..
Mart mı demişti adam diğer gelicekler için emin olamadım..

arkadaşlar arkadaşım aracını satıp araba alıcak öyle araç bakıoruz polo gtı da karar kıldık aracın fiyatı 43 milyardan başlıyor fakat showroomdaki donanımlısı feln 48 milyar cuprayada 48 istiolar ama polo daha dolu...benimde cupram var moralim bozuldu polo gtı hem 0-100 olarak daha hızlı hemde iç malzemesi çok çok kaliteli

arkadaşlar arkadaşım aracını satıp araba alıcak öyle araç bakıoruz polo gtı da karar kıldık aracın fiyatı 43 milyardan başlıyor fakat showroomdaki donanımlısı feln 48 milyar cuprayada 48 istiolar ama polo daha dolu...benimde cupram var moralim bozuldu polo gtı hem 0-100 olarak daha hızlı hemde iç malzemesi çok çok kaliteli

gec cıkardılar polo Gti ı yoksa cogu kısı ona yonelırdı yada hala satılabılcegını dusunup once ibiza cuprayı surduler piyasaya

polo güzel seçim iç malzeme kalitesi dediğiniz gibi çok iyi....:eek:key:

fulü cupra ibizayla kafa kafay ise polo gtı alırdım ben

bu 48 in içinde dokunmatik ekranda mecvut daha da bissürü şey wardı 5.000 milyarlık donanım war ....arklar öle demeyin çok moralim bozuluo yaa =)

Geri
Üst Alt