Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo GTI

Bi aralar Polo R çıkıcak dedikodusu vardı ama sanırım o araçtan vazgeçildi satış fiyatının uçuk olacağı sebebiyle. Yoksa o araç çok can yakardı. 1.6 twincharger 210hp..

ben de onu çok merak ediyordum :mad:

bu arada polo gti ibiza cupra'dan çok daha güzel bence..
keza malzeme kalitesi şuanki seat ile polo mukayese kabul etmez.. performans da aşağı yukarı aynıdır.. tercihim polo :)

kağıt üzerinde performans daha iyi gibi. canlısınıda görmek gerekir gerçi de esas patron altındakini asla tam verimle çalıştırmaz.

Alman sitesinde Touareg R ve Passat CC R war ama polodan bahsetmiyo bence çıkmaz.

evet ledler VW araçlara yakışmıyor. tuareg de ledlenmiş kötü olmuş. keşke far çevresine değil de ayrı bir yere şerit halinde uygulaşalardı daha hoş olurdu. Yukardaki verilere göre polo hacmine göre ağır bir araçmış beğendim.

Led konusunda aynı fikirdeyim. Araçların far tasarımına bağlı olarak ledler güzel duruyor. Audi'ye kesinlikle yakışıyor ama VW tasarımlarında güzel durmuyor.

hoş araç sadece bir soru bu motor..ibiza cupra ile aynı motor mu.???

Ibiza Cupra/Bocanegra, Polo GTI, Fabia RS hepsi aynı motoru kullanıyo Varol Abi.

+ Audi A1'de de bu motor gelicek. S1 deniliyor ama model adı belli değil.

Polo çok çok güzel bence ah bide manuel olucaktı ki. Fiyatı bence 50-55 arası gibi olur ama doğuşun sağı solu belli olmaz.

+ Audi A1'de de bu motor gelicek. S1 deniliyor ama model adı belli değil.

Polo çok çok güzel bence ah bide manuel olucaktı ki. Fiyatı bence 50-55 arası gibi olur ama doğuşun sağı solu belli olmaz.

O araç henüz çıkmadığı için eklemedim diğerlerinin arasına. Önceki sayfaki linkte de mevcut haberlerde. 180hp'den biraz daha güçlü olacak galiba o araç.
Fiyat konusuna gelirsek Ibiza Cupra'nın liste fiyatı 53.700. Polo GTI'nın 60.000TL'den aşşağı olacağını sanmam.

O araç henüz çıkmadığı için eklemedim diğerlerinin arasına. Önceki sayfaki linkte de mevcut haberlerde. 180hp'den biraz daha güçlü olacak galiba o araç.
Fiyat konusuna gelirsek Ibiza Cupra'nın liste fiyatı 53.700. Polo GTI'nın 60.000TL'den aşşağı olacağını sanmam.

İbiza Cupra şuan gayet 46.000TL civarına alınabiliniyor.

Geri
Üst Alt