Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo GTI

Fabrika verileri 1.2 TSI leon'la eş nerdeyse :D polo 50kg daha ağır hatta. basınca o değerlerin 2 katına çıkıyorsun gökhan abi o gaz pedalına basmadan oluşan değerler :D :D :D

O gaz pedalına basmayacaksam polo gti ile ne işim var,Zaten aklıma kurtbil soktu bu aracı gitgidede ısınıyorum:)

golf 122 ıle leon 125 karsılastırılması deılkı moruk,sonucta aynı motor dsg sanzıman 3 farklı model araba hepsıde top noktadakı arabalar bana gore olmaması lazım fark.Mısal Golf Gtı ıle FR ın motor da aynı ama sanzıman farklı olsa cok dert olmaz bırbırının karsılıgı arabalar degıl cunku

mantıken bakınca öyle ama her zaman elin almanı 2. sınıf malına ona göre bir ayar çeker onlardada öylebir mantık var :)

cupra almadan önce polo gti almayı kafaya koymuştum doğuş oto ile de görüştüm..ama 43000 lira olan araçta ne esp ne xenon nede sunroof var...bu 3 özellikle araç 50000 tl yi geçiyo..extra büyük jant rcd ... teyp vs bi kaç özellik daha eklerseniz 60000 tl ye geliyo...ayrıca ledlere bence okadar takılmayın fuar da ve doğuş oto maslak ta detaylı olarak inceledim...gayet şık bi görünümü var..

Polo GTI şuan tam parasının arabası.. :eek:key:

suan sıtesındekı fıyatı 43100,800 lıra metelık renk,2180 lıra cam tavan.Sadece bunlarla 45100 lıra oluyor,15 mılyarlık aksesuar ne olcak oyle.5 lıralık daha malzeme alırım 50 ye Gtı kullanırım :)

kurtbil google translateden çevirdim sordum almanyadaki wv sitesine bakalım cevap alabilecekmiyiz =)

Geri
Üst Alt