Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni opel astra

550 km den fazla gidemedim...19 jantla kaç km gidilrki acaba bzmkilerle??????????????

gazlamayla hangisi yakmıyor yiğidim :D

bence gene bizim 1.6 leonla aynı benzini yakar diyorum

19" Astra bi kaç gün bende olsa herhalde her gün 10-12L benzin almak durumunda kalırdım..az mı Yılmaz abi..hepsi yakıyo evet ama o motor daha bi yakıyo.. :D

valla denemek lazım test sürüşünde falan

gazlamayla hangisi yakmıyor yiğidim :D

bence gene bizim 1.6 leonla aynı benzini yakar diyorum

bahsedıldıgı gıbı cıkmayacak sunuda unutmamak gerekır kullanırken zevk alacaksın keyıf verecek 1,6 leonun yaktıgını yakacak

1,4 140 bg lik motor seçeneği iyi bencede..tipide çok güzel ayrıca arabanın..şu an yeni bir kasa olduğu için ilk baştan fiyatı yüksek tutmaları normal..ama zamanla fiyatta düşmeler olur düşüncesindeyim...birde yeni çıkan bir arabayı ilk başlarda almamak gerekir..en az 6 ay 1 yıl geçmeli,bu dönemler içerisinde proje rayına tam anlamıyla oturması için arabayla kobay gibi oynanıyor..:)

Aracın şu anki fiyatları çok yüksek, Ben Astra H aracımı değiştirmek istiyorum ama bu paraları verip Yeni astra J almak koyuyo biraz.Kalitesi ve tasarımı gerçekten üst seviyelerde objektif olarak söyleyebilirm bunu.
Mesela; en fullü astra j 1.6 180hp 56-67 bin tl ye geliyor cam tavan da eklersek 59 bin tl diyelim.Yakıt konusuna gelince 180hp araba yapmış adamlar yakması normal, hiç kimse ekonomi için 180 hp araba almaz.Yakacağıda en fazla 10 12 L aralığındadır zaten.NeyseBiraz araştırma yaptım.VW'e gittim Golf VI larda istedikleri o paralara değmez hemde hiç.Saçma sapan donanım eksiklikleri yapılmış çünkü.
Bana şu anda en mantıklı gelen Jetta nın makyajlı kasası oldu.En full olan comfortline modeli + sunroof + 1.4TSI 160 hp + ben manuel istiyorum ama DSG şanzıman eklersek 51-52 bin tl lere geliyor. Bu araç alınınca da nokta olur zaten.
Haksızmıyım?

Markanın Avrupa sitesinde motor seçenekleri benzinli ve dizel olarak şöyle verilmiş:

Burdaki verilere göre 1.4 TSI 'dan bile düşük ortalaması var motorun :confused:

Geri
Üst Alt