Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Astra mı, Yoksa Leon'mu?

yok senle sizdeyken izlediğimiz bölümdeki araç astraydı.

Arkadaşlar uzun araştırmalarım neticesinde astra almaya karar verdim ve de aldım. Alalı yaklaşık 1.5 ay oluyoır. Aracın motoru ile ilgili sizlerin belirttiğiniz handikapların hepsini yaşıyorum şu anda. İlk kalkışlarda hızlanma problemi yaşıyorum, turbo hemen devrye girmiyor. Belirli bir devirden sonra turbo devreye giriyor, o zamana kadar da epey bir zaman geçmiş oluyor. Servis olarak Opel'in servisini çok beğenmedim, daha önceki seat leon aracımı götürdüğüm ww servisi kat kat daha iyi idi. Ayrıca aracın kaliteside seat leon'a göre daha vasat buldum. Aracım yaklaşık 3000 km'de ve araçtan ses gelmeye başladı. Bu konuyu açan kişi olarak, konu başlığına verilecek cevabı sanırım buldum. Seat Leon... :))
Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim, saygılarımla

Arkadaşlar uzun araştırmalarım neticesinde astra almaya karar verdim ve de aldım. Alalı yaklaşık 1.5 ay oluyoır. Aracın motoru ile ilgili sizlerin belirttiğiniz handikapların hepsini yaşıyorum şu anda. İlk kalkışlarda hızlanma problemi yaşıyorum, turbo hemen devrye girmiyor. Belirli bir devirden sonra turbo devreye giriyor, o zamana kadar da epey bir zaman geçmiş oluyor. Servis olarak Opel'in servisini çok beğenmedim, daha önceki seat leon aracımı götürdüğüm ww servisi kat kat daha iyi idi. Ayrıca aracın kaliteside seat leon'a göre daha vasat buldum. Aracım yaklaşık 3000 km'de ve araçtan ses gelmeye başladı. Bu konuyu açan kişi olarak, konu başlığına verilecek cevabı sanırım buldum. Seat Leon... :))
Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim, saygılarımla

sana dedik zamanında demi ...

Yinede astrayı kullandım şu güzel bu kötü dediniz ve tecrübe edindiniz:) Kazasız belasız sürüşler dilerim..

Yinede astrayı kullandım şu güzel bu kötü dediniz ve tecrübe edindiniz:) Kazasız belasız sürüşler dilerim..

Teşekkür ederim Göhan kardeş. Allah hepimize kazasız belasız, keyfini alarak araçlarımızı süreceğimiz günleri nasip etsin inşallah.

Öncelikle hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.
1sene arabasız kaldım eski leonumu sattıktan snra.kullanmadığım marka araç kalmadı nerdeyse. 20farklı araç modeli.. A6sından clk ya ibizaya golfe kadar hepsinden kullandım.
Ama vw ve mercedes kadar hiçbiri para etmez! Ne sürüş keyfi veriyor Nede güven! Okadar para ver yol tutmasın! ses gelsin.. Varya iyiki yine Leon aldım. Çok memnunum. Bide DSG! hala doyamadım:eek:key:

bari bundan sonra aracınız hayırlı olsun..

memenun olmayışınıza üzüldüm..

Geri
Üst Alt