Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon Dyno PhotoShoots

ben şöyle bir öneride bulunayım. boş araba alıp yıllarca orasıyla burasıyla oynamaktansa bi kere alıp dolu almak daha doğru gibi. Kendi aracımı alırken ne gerek var vs dediğim tüm özellikler şimdi bir sürü para ediyor... Değer mi diye sorup duruyorum...

5'den sonra eskisi kadar arkası oturmuyo hissetiyatı varsa normal abi..

:)

18" sende daha önceden de yok muydu abi. ??
direkt farketti bende sağolsun Barbaros abi yüzümü asık komadı.. :D

5'den sonra eskisi kadar arkası oturmuyo hissetiyatı varsa normal abi..

:)

yok ya sanmıyorum öyle bir his değil :)

18 lerden olmasın ozan :)

ya 18"ler elbet etkilemiştir Can ama çok da etkileyeceğini sanmıyorum, bu farklı birşey, haftaya baktırcam zaten Mert abiye, titreme falan da oluyor sanki özellikle 2. viteste asılırken

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

18" sende daha önceden de yok muydu abi. ??
direkt farketti bende sağolsun Barbaros abi yüzümü asık komadı.. :D
18" den sonra aşırı bir fark görmemiştim kardeşim

abi nası pek etkilemiyo ya bariz değişiyo araba..
bakım aralığın uzamışsa ondan olabilir belki..filtrelerin falan temiz mi mesela. ??

Sende yazılım yok ama yıne de b DV yı sokup bakın ıcıne,eger yenı versıyonu degılse sendekı yırtılmıs olabılır.Dogrusu Dv yırtıldıgında araba komple gucten duser 2-3-4 ayrt etmez

abi nası pek etkilemiyo ya bariz değişiyo araba..
bakım aralığın uzamışsa ondan olabilir belki..filtrelerin falan temiz mi mesela. ??

walla çok bir fark görmemiştim Yiğidim, biraz hantallaşmıştı ama yine yardırıyor yani :D

bakım en son Şubat ayında yapıldı, ondan sonra da 4000km falan yol yaptım

abi ara bayaa açılmış..
benim ne kadar oldu bilmiyorum ama arabam şuan 26K'de ve km dolsa da bakıma girsem gibi hava seziyorum arabadan yavaştan.. :)

evet aslında bir bakımdan geçmesi gerekiyor dediğin gibi, ilk fırsatta yaptırmam lazım

Geri
Üst Alt