Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon Dyno PhotoShoots

ben bide kutu içi denemek istiyorum dizelde fark eder diyolar özellikle turbolu araçlarda...

Kutu ıcının cok da ahım sahım bir faydası yok Serhat bana gore,ıftar yemegınden uguru hatırlarsın ıbıza cuprası olan,ondada kutu ıcı fıltre vardı cıkardıgımızdada bir degısım gormedık,onun yerıne su BMC nın kazan tıpı fıltrelerı var onu denıcez bır ara alıp,aklımdan zaten gecıyodu,bir kac ornegını de gorunce yapmalıyız dedım:)

Kutu ıcının cok da ahım sahım bir faydası yok Serhat bana gore,ıftar yemegınden uguru hatırlarsın ıbıza cuprası olan,ondada kutu ıcı fıltre vardı cıkardıgımızdada bir degısım gormedık,onun yerıne su BMC nın kazan tıpı fıltrelerı var onu denıcez bir ara alıp,aklımdan zaten gecıyodu,bir kac ornegını de gorunce yapmalıyız dedım:)

siz denedikten sonra beni de bilgilendirirmisiniz dizel çok soğuk direk havayı sevmez rölanti düzeni bozuluyo diyebiliyorum ama...

Deneyıp gormek lazım abı ıste,olmadı brazcık daha buyuk turbo :)

blow off gelirse giderim ancak..
işim düşerse karşıya tekrar çıkmak için giderim sadece..

Can bana biraz daha güç vercek bişiler söyle motor kodları ezberleyerek olmuyo bu işler.. :D :D :D

iyide blow off arabana + bi güç vermicekki çıkmanın bi manası yok bence :) yani blow off takiyim 3-5 beygir aliyim diye bi durum söz konusu deil :)

iyide blow off arabana + bi güç vermicekki çıkmanın bi manası yok bence :) yani blow off takiyim 3-5 beygir aliyim diye bi durum söz konusu deil :)

o guc verır anlamında demedı onu gokhan,bow adaptorunu chıpı yaptırdıgı arkadastan alcak,gelırse onu almaya gıttıgımde cıkarım b daha dynoya anlamında dedı

ha pardon yanlış anlaşıldı ozman :) bow da kesinlikle hks ssqw almalı ve turbonun vastegate ayarlarıyla oynaması lazım.ben barını açtırdım daha yüksek basınc veriyor ama çok çok iyi bir ustaya actırması lazım.yoksa motor kendini korumaya alabiliyor

Geri
Üst Alt