Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon

xartal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma bu hafta xenon far alacağım. ama 8000k h7 falan diyolar. cordoba için ne almam gerekiyor ben pek anlamıyorum o konuyu yardımcı olursanız sevinirim

H7 alıcaksın doğru söylemişler ama ben daha iyi bir görüş kalitesi için 6000k öneririm.

H7 alıcaksın doğru söylemişler ama ben daha iyi bir görüş kalitesi için 6000k öneririm.

+1985. ancak gece çok binmiorm görünüşü güzel olsn dersende 8000 daha ii. ama özellikle yağışlarda sıkıntı yaşarsn :)

ikisi de ayrı 2006 model. geceleri biniyorum görüşü iyi sıkıntı yaratmayacak bişiy olsun istiyorum

H7 ve emrenın dedıgı gıbı bende olan 8000 k ama yagmurda yalan yanı en guzel 6000 al deerım

o zaman 6000k işinizi çok güzel görecektir :)

teşekkürler o zaman 6000k alıyorumburda yağmur kar çok çünkü. peki sisler ve uzunlar için önerileriniz nedir?

ikisi de ayrı 2006 model. geceleri biniyorum görüşü iyi sıkıntı yaratmayacak bişiy olsun istiyorum

hatta şu anda piyasada 4500 de satılmaya başlamış sanırım bulabilirsen onlardan al, gün ışığı renginde yanar yani beyaz-sarı arası, en kaliteli görüş ve yasal olarakta kabul edilen kelvin 4.500 k dır. Ama ona en yakın olanı yine 6000k dir..

ben 1 ay öncesine kadar 6000K xenonlarımı 8000K ile değiştirdim ve eskisini arar oldum arkadaşların da bahsettiği gibi bence de 6000K...

Geri
Üst Alt