Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon

6000k dan şaşma bencede aksine 8000 yeşil yada maviye dönebiliyor beyazlığını yitiriyor böylece...

2 sene önce bende inca pro marka 8000k aldım gece gündüz kontagı açtıgımda yakıyordum bu yaz başında ampullerden biri patladı ardından sadece ampulleri değiştirdim ve 12000 k aldım bu sefer yaklaşık 5 aydır da bunu kullanıyorum 12000 daha iyi bence renk yönünden buz mavisi mora yakın bir rrenkte yanıyor tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama mademki fikirlerimizi soruyorsun ben 12000k den memnunum tavsiye ederim 200 civarı piyasadan alacagın sıradan xenonların fiyatı ama garanti olayı oldugundan bence sana en yakın yerden al en ufak bi sorunda kapısını çalarsın ampul garantisi olsun

---------- Post added at 08:45 ---------- Previous post was at 08:41 ----------

sisler ve uzunlar için ben şimdiye kadar gerek duymadım alacak olursan sisler H1 uzunlar H3 bunlarında fiyatı H7 ile aynıdır

6000k alıp 8000k ya geçen,8000k alıpta 6000k ya geçen çok duydum ben..bu kişiden kişiye değişir...Ben 8000k kullanıyorum gayet memnunum..dedikleri gibi yağmurlu havada biraz görüşü etkiliyor ancak yağmurlu havada zaten sisleride açıyosun..sislerimde 8000k lık ve yağmurlu havada hem far hem sisi yaktığın zaman problem yaşamıyosun..en azından ben yaşamıyorum.. :)

8K'de görüş sıkıntısı falan yaşamazsın hiç bi şekilde düşünüyosan..
benim alt üst 8K'di, sislerimde halledilemeyen bi renk farkı olunca altları da diğeri gibi beyaz yaptım..şuan üst 8K alt 6K görüş sıkıntısı da olmasın bi zahmet.. :D

Yok ya Yiğit,yağmurda sisleri açmazsan 8000k görüşü biraz etkiliyo...

Yok ya Yiğit,yağmurda sisleri açmazsan 8000k görüşü biraz etkiliyo...

valla Sezgin abi bana göre hiç bi sıkıntı yok..
yağmurda öndekine sıfır gidiyosam önümü göremiyorum sadece.. :D :D

gerçi ben 7/24 far sis açık giderim..

Yiğit sen sıkıntıyı öndekine atmışsın zaten:D

8K'de görüş sıkıntısı falan yaşamazsın hiç bi şekilde düşünüyosan..
benim alt üst 8K'di, sislerimde halledilemeyen bi renk farkı olunca altları da diğeri gibi beyaz yaptım..şuan üst 8K alt 6K görüş sıkıntısı da olmasın bi zahmet.. :D

yiğit geçen sene bursa buluşmasından dönerken çektiğim rezilliği bir ben bilirim bir de allah. önümü katiyen göremiyordum sağanak yağmur altında.

allah korusun diyorum bir daha xenon yapacak olsam mümkün mertebe 6000 yada 4500 bakarm.

bendeki kit de 8k, yağışta pek memnun değilim ama hazır kullandığım kit varken de başka bir kit almak müsrüflik gibi geliyor. 8k yağışlı havalarda biraz sıkıntılı, onu da 6k ile sislere takmak gibi bir niyet içerisindeyim. Sisleri pek yakma huyum yoktur, durduk yerde polise davetiye çıkarmaya gerek yok, ama yağışta görüş sorunu için 6k sis çok iyi bir çözüm gibi geliyor. Sanırım haftaya cumartesi uzun yola çıkmadan bu işi halletsem çok iyi olacak.

Geri
Üst Alt