Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

X zenon yada led far

Benim aracımda led değil sarı normal bildiğiniz far veya yapmak ve daha iyi aydınlatması için ne yapmamı gerekir ne takmalıyım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

H7 led uzun kısa ayrı ayrı aliexpresten aldık kullanıyorum gayet memnunum sarı farda ne diyceksin takınca aliexpresste r3 led diye ara h7 yi seç ben gayet memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uzun kısa fark ediyor mu sisler işinde almak istiyorum sisleri ne almam gerekir

Uzun kısa fark ediyor mu sisler işinde almak istiyorum sisleri ne almam gerekir

Araç ne marka model acaba? Üzerindeki ampul tipi neyse o takılabilir anca misal @İlkerfr682arkadaşımın mk3 leon uzun ve kısa ampuller ayrı ayrı ve ikiside h7 ampul tipi sisler ise h8 ampul tipi bizde 2takım h7 1takım h8 led aldık hepsini led yapmak için

Trakya'dan gönderildi..

Araç ne marka model acaba? Üzerindeki ampul tipi neyse o takılabilir anca misal @İlkerfr682arkadaşımın mk3 leon uzun ve kısa ampuller ayrı ayrı ve ikiside h7 ampul tipi sisler ise h8 ampul tipi bizde 2takım h7 1takım h8 led aldık hepsini led yapmak için

Trakya'dan gönderildi..

Leon Mk3 aracım sizin aracın görüntüsü nasıl oldu ampülleri takınca görüntü ekleyebilirseniz görmek isterim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Leon Mk3 aracım sizin aracın görüntüsü nasıl oldu ampülleri takınca görüntü ekleyebilirseniz görmek isterim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

e4e591d5698198a59ab5880e97ac74ad.jpg
sadece sisler acıkken var şuan telefonumda

Güzel aydınlatıyormuş gerçekten ya markası ne bunun dostum

R3 led aliexpresten alabilirsin uzun kısa sis alırsan 1takım h8 2takım h7 alıcaksın

Geri
Üst Alt