Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

X zenon yada led far

ibiza 1.2 tsı için aynı şekilde takipteyim konuyu :) beyaz Osram Night Breaker gibi bi ampül iş görmezmi led takarsak muayene ve arza ışığı durumu nedir.

Bir önceki arabam da night breaker kullanıyordum aydınlatması normal ampüllere göre biraz daha iyi ışık renginde açık sarı fakat ben beyaz olsun istiyorum ondan dolayı night breaker işimi görmüyor siz ışığın renginden Se aydınlatması iyi olsun derseniz tavsiye ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

konu ile ilgili bende uzun zamandan beri araştırma yapmaktayım sanırım photon ürünlerinde sorun çıkmayacak gibi duruyor led zenon ampulleri deneyeceğim yeni cıkan bir modeli var birde aracın arız göstergesinde ışık yakmadığını söylüyor kullananlar yorumlarda okuduğum kadarıyla

Hangi modelini almamız gerekiyor acaba

PHOTON SUPREME LED XENON SERİSİ !!!
Yüksek ışık gücü ve 6000 kelvin beyaz ışık kalitesi !!
Her araca uyumlu ,basit montaj...
benim araştırdığım seri bu her araca uyumlu olan 3 bilgeyi aydınlatan seri

H kaç acaba bizim ampul numarası ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum

sizin model için gerekli olanı bir elektrikçiye aracı gösterdikten sonra sipariş vermenizi tavsiye ederim

Geri
Üst Alt