Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw pick up amarok

vw de logonun büyük olması marka güvenini temsil eder genelde o logo büyür yiğit leonmu bu küçültsünler :D

olm kocaman logolar bi VW'de mi var..yakın zamanlarda resmen modaydı..
logoyu küçültmezlerse ben de manavım anasını satim.. :D

skystar esas unutmustum o nasıl bılmıyorum ama rallyart chıplı l200 kullanmadım ama ıcınde bulundum:D

nıe abı sonuc olarak yaptıkları motorları zaten kullanılan motorlar sekıl olarakta bana hıtap etmıyorkı bu ne boyle guzel yuz gıbı:D

ömer ben 4*4 l200 e bindim. 10 dakika sonra can sağlığım açısından pek mantıklı olmayacağına karar vererek test sürüşünü yarım bıraktm hatta yanımda heartofsilence nickli gökhan arkadaşımızda vardı. tamam alet aşırı güçlü ama bir o kadarda dengesiz.

artı olarak aşırı tipsiz yahu. navarada tipte var kalitede ama l200 bence o kadar başarılı deil.

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

olm kocaman logolar bi VW'de mi var..yakın zamanlarda resmen modaydı..
logoyu küçültmezlerse ben de manavım anasını satim.. :D

olm daha dur sana emo bulcaz :D

şaka bir yana vw de logo boyunun özel anlamı var. tasarımda her zaman ön planda tutuluyor büyük logo bu T1 den tut T5 e vosvosundan tut golfüne kadar dikkat et hep diğer markalara göre büyük boyutludur.

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Taro

buda ilk vw pick up. sınıfının başarılı modeli hilux un platform kardeşi.

biraz Japon havası varmış.. :)

yiğit eski pick up toyota hilux un ortak kardeşi yani hiluxa vw logosu çakılmış hali :)

İhtiyacımız olursa eğer seçenekler arasında 1.sırada şuandan itibaren...

çok güzel ben çok beğendim :) bence satışı başarılı olacak bir pick-up!

olay bitmiş abi satışa sunuldugu andan itibaren cok büyük ses getirecek bu arabaları artık kimse ticari amaçlı almıyor o yüzden bence vw olayı bitirdi

beğendim ama navarayla kafa kafaya gidebilir..

Geri
Üst Alt