Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Passat vs Opel İnsignia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ıkısıde yenı cıkmıs olsa dusunurdum ama su anda passatın bu modelının son zamanları oyuzden passattakı donanımlar ınsıgnıadan cok cok daha ıyı ozellıklede kocaman navıgasyon...
su anda 50 kusure full TSI DSG alınabılır 5 kollu jant vs...

hakkı derken hangi açıdan abi. defalarca inceledim o arabayı :) bir jettadan fazlasını sunan bir araç değil tek numarası azbuçuk tipi var. nitekim ben tipinin çakma kore malı görüntüsünüde hiç sevmiorm :) eski vectrayı bir insigniaya bin kez tercih edeirm.
Emre abi herkesin dilinde bu var bana kalırsa İnsignia'nın çokta abartılcak bir tasarımı yok günde nerdeyse 100 tane Passat görüyoruz insanların ilgisini çekmiyor İnsignia yeni bir model günde 1-2 tane anca görüyoruz belki onuda görmüyoruz insanların yorumunu değiştiren bu oluyor Passat 2005'de kasa değiştirdiğinde yeni passat hakkında ne gibi yorumlar yapılıyordu bundan sonra İnsignia'da 4 yıl sonra yani 2013de tasarımı etkili gelmeyen araçlar kervanına katılacak

Yeni Passat'ı dört gözle bekliyorum acaba nasıl birşey olucak ?

Emre abi herkesin dilinde bu var bana kalırsa İnsignia'nın çokta abartılcak bir tasarımı yok günde nerdeyse 100 tane Passat görüyoruz insanların etkisini çekmiyor İnsignia yeni bir model günde 1-2 tane anca görüyoruz belki onuda görmüyoruz insanların yorumunu değiştiren bu oluyor Passat 2005'de kasa değiştirdiğinde yeni passat hakkında ne gibi yorumlar yapılıyordu bundan sonra İnsignia'da 4 yıl sonra yani 2013de tasarımı etkili gelmeyen araçlar kervanına katılacak

Yeni Passat'ı dört gözle bekliyorum acaba nasıl birşey olucak ?

Bu cümlelere katılıyorum bence passat kendini senelerdir kanıtlayan bir araç

insignia opel markası altında olmasaydı olabilirdi ama bu durumda mecburen passat..

Kalite olarak Passat, Dış Tasarım olarak insignia...

passat cc derim bende. fotolarda insignia çok daha güzel çıkmış ben incelemedim kullanmadımda. Fotoya bakacaksan insignia daha cafcaflı gibi.

Benim için motoru önemli.2.0 tdı olursa passat.1.6 motor olursa turbo insıgnia.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt