Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Veyron Bozan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi de Veyron'a saldırı başladı..Veyron'u da karalamaya çalışan ilk defa birini görüyorum seninle..
Veyron'u olumsuz eleştiren Gordon Murray'nin neden karaladığını bi araştır gör bakalım Ayberk..

velakin bi otomobil sadece motorundan ibaret değildir, performans adı altında sadece 0-100kmh ya da 0-400m değerleri göz önünde bulundurulmaz..zaten Veyron'un daha ortada olmayan modelleri onun için üretilmeden satıldı teslim edildi..o nedenle tüm dünyada Veyron görünce insanlar kameraya alıyo..Veyron'un 4 kapı çalışması da yine anlamsız..

http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/235425/bugatti_unleashes_fourdoor_veyron.html ..

abilerim kardeşlerim, kokusu çıkmasın bence görmezlikten gelin. bırakın kim kimi geçerse geçsin siz altınızdaki araçların kıymetini bilin bizi sevin yeterli.

umarım anlatabilmişimdir.

Ben daha bişi yazmıyorum zaten. MclarenF1 gibi bi aracı dizayn eden kişi de diyeceğini demiş.

Beyler 2 gun sonra yuzyuze bakıcaksınız gereksiz tartışmalar bunlar...

hadı ılımlı bak dıyorum ınsanlara ama neresınden bakarsan bak art nıyet ıcerısınde acılmıs bır konu yazılanlar ortada ben bır sey demıyorum ılk son msj

valla çocuklar sizi anlamak zor :D nedir abi sizin derdiniz birkaçmilyondolarlık yada 20 30 bin tltlik araçlar için (ki bunlar civatalardan aleminyumdan ve döşemeden ibaret)birbirinizi kırmaya

---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:51 ----------

benim leonum var şimdilik yeri gelir bir çok aracıda geçer yeri gelir bir çok aracada geçilir ama ben leonumu seviyorum beee :D

Benim de anlamadığım daha önceki tartışmalardan dolayı Yiğit,Ayberk'in açtığı hiç bi konuya cevap yazmıyacaktı..Ama burda görüyoruz ki Yiğit msj atmış..Ortamı germeye gerek yok Yiğit,yorum yapma işte..her konu tartışmaya dönüyo artık...

Daha öncede yazdım.Önceleri bu arkadaşlarım neden bu kadar tartışıyorlar diye kızıyordum. Fakat Yiğit, Emre, Ayberk veya diğer kardeşlerim inandıkları konu hakkında birbirlerini ikna çabalarını zevkle okuyorum.Bu sayede burdaki arkadaşların gerek arabalar gerekse motorlar hakkında bir çok bilgi sahibi olduklarına inanıyorum.Bu zamana kadarda bir vatandaşımızın Ayberke sınırı aşan yaklaşımı oldu.O konuyuda Cezmi baba anında çözdü zaten.Kardeşlerim terbiye sınırını asla aşmadı ve aşacağınıda sanmıyorum.Özellikle vurgulamak isterimki inanmayabiliriz bazı markaları sevmeyebiliriz ama arkadaşlarımızın inandıklarını ifade etme özgürlüklerini burda engellemeyelim. Bu kadarda sıkmayalım konuları zevkle okuyorum.Sonuç olarak kardeşlerim harcı alem işler veya geyik yapmıyorlar konular hakkında beyin patlatıyorlar, emek harcıyorlar.Olaya birde bu gözle bakın lütfen.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt