Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vagcom muayeneden geçmesini engeller mi ?

emin5871

Kayıtlı Üye
Vagcom ile açtığımız sinyalde yada 4lü lerde stopların yanıp sönmesi muayeneden kalmasını sağlar mı arkadaşlar?

Vallaha ben de merak ediyorum o konuyu, lakin benim aracımda da amerikan park özelliği aktif, Araçta varsa bu özellik benim kabahatim nedir ki diye düşnürüm :)

engel değil aracın kendinde bulunan bir özellik olduğundan kusur verilmiyor

sinyalde stoplar yanıp sönerse kalıyor bildiğim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her ne kadar aracın kendi özelliği de olsa belirlenmiş standartlara uymuyorsa muayeneden geçmez.
Örneğin sinyal verirken stopların ve gündüz ledlerinin yanıp sönmesi ağır kusur olarak değerlendiriliyor.
Bütün gizli özellikleri açtıran arkadaşlar muayene öncesi bazılarını kapattırıp gidiyorlar muayeneye.

Ender elektroniğin internet sitesinde hangilerinin muayeneden geçmeyeceğini yazmışlar oradan bilgi edinebilirsiniz.

Ağır kusur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yanlış bilgilendirme yapmayalım araç muayene görevlisiyim 6 istasyonda çalıştım araçta bulunan bir özellik olduğundan verilmiyor kusur

Amerikan park geçiyor yani

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sonradan yapılan geçmiyor les paketli araçlarda gizli özellik olaral açılan arka sinyallarle park lambalarınında sinyal gibi yanmasında sıkıntı yok

sonradan yapılan geçmiyor les paketli araçlarda gizli özellik olaral açılan arka sinyallarle park lambalarınında sinyal gibi yanmasında sıkıntı yok

Peki eğer olur da geçemezsek derdimizi kime ve hangi kurala kaideye göre anlatıp geçmesini sağlıycaz hocam? Ben de isterim aracımda bu özelliklerde olsun diye ama bunun için iki kere muayene istasyonunda çile çekmeyi sıra beklemeyi istemem yani

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt