Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Umutun eski leonu :):):):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O ne yahu :rolleyes:
Ön panjurdaki logo Spermman amblemi gibi olmuş :D

Oyyy duygulandımmmm :D
öndeki "F"ocal in amblemi :D ben sen bilirsin diye düşünmüştüm :D

allahtan umut satmiş...
kabus gibi bi arabaydı =)))
benim kaan diye bir arkadaşimin araciydi..güzel araçti..taaa ki o ibherdesign bodykiti yaptirip o 18" iğrenç königleri taktirana kadar...neyse çok şükür şimdi umutun arabasi güzel =)

hahahah saol Volkan :D bende çok mutlu oldum kurtulduğuma :D ama araç şuan siteden bir arkadaşımızda :D biraz değişmiş halde :D
Evet biraz beğenilmeyen bir araç ama tamamen proje :D yeni arabamın stock haliyle çoooooookkk mutluyum :D

Umut zaten böyle almıştı diye hatırlıyorum.. :)

yok öyle almadı..
aldıktan sonra o alakasız turuncu renkteki ayna kapakları ve öndeki turuncu focal işaretleri ile proje aracı oldu:D
ve kaan'ın aracının boyası çok kötüydü..neyle nasıl yıkanıyorsa artık bilemiyorum ama aracın boyası ne parliyordu ne de dokununca pürüssüzdü...

vay be..kaanın arabayı ilk aldığı gün bile aklımda..body kit falan cidden kötü ama,ilk oynanan leonlardan biriydi kaandayken

umuta bu arabayı sattırana kadar canım çıkmıştı :) sonrada azmin gücüyle sattırmayı başarmıştım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt