Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TypeR fn2 vs. Clio RS

biz 2-3 farklı stock fn2 ile sadece filtreli clio rs denedik,
clio rs 220 lere kadar çok bariz üstün..
videodaki rs pek kondisyonlu değil ya da type-r stock değil :)
filtreli, egzozlu, headerslı ve beyinli fn2 type-r ile yine sadece cai'li ve RS 180 190 lara kadar denk gidiyor.. üstünü göremedik yol müsade etmediğinden.. çok merak eden varsa videosu da var.. bahsi geçen type-r piyasada iyi bilinen type-rlardan biri, hoşaf değil..
aynı, sadece filtreli RSi, sadece grouppeM filtreli ve sadece injen filtreli 2 ayrı ep3 type-r ile denedik... 170'e kadar onlarda da üstünlük olmuyor.. 200'lere gelindiğinde 2 2.5 boy kadar type-r gitmiş oluyor..

filtreli, egzozlu, yazılımlı ve en önemlisi kondisyonu yerinde bi RS stock bi type-r'ı rahat geçer..

dipnot: 2 adet RS sahibi oldum, piyasadaki RS'lerin pek çoğunu kullandım, iyi yürüyenlerin pek çoğuyla yakından muhabbetim var, yürüyenlerin iyi yürümesinde de epey katkım var, ona dayanarak bu kadar emin konuşuyorum :)

filtreli, egzozlu, headerslı ve beyinli fn2 type-r ile yine sadece cai'li ve RS 180 190 lara kadar denk gidiyor.. üstünü göremedik yol müsade etmediğinden.. çok merak eden varsa videosu da var.. bahsi geçen type-r piyasada iyi bilinen type-rlardan biri, hoşaf değil..
aynı, sadece filtreli RSi, sadece grouppeM filtreli ve sadece injen filtreli 2 ayrı ep3 type-r ile denedik... 170'e kadar onlarda da üstünlük olmuyor.. 200'lere gelindiğinde 2 2.5 boy kadar type-r gitmiş oluyor..

filtreli, egzozlu, yazılımlı ve en önemlisi kondisyonu yerinde bi RS stock bi type-r'ı rahat geçer..

dipnot: 2 adet RS sahibi oldum, piyasadaki RS'lerin pek çoğunu kullandım, iyi yürüyenlerin pek çoğuyla yakından muhabbetim var, yürüyenlerin iyi yürümesinde de epey katkım var, ona dayanarak bu kadar emin konuşuyorum :)

kadır,baturalp,huseyın bu 3 kısının kı harıc zaten en ıyı 2 tanesı sendeydı kı onlarınkılerde stock ustu arabalar:D

kardesim seni ayakta alkisliyorum :eek:key:

Clio'cular üretti onu :D 5'e atınca duvara çarpıyo arabaları da ondan puhaha

aynen, 0.358 cw sürtünme katsayısı bi ford connectte var bi de clio rs de :)
ama 4. vitesin 220+ olduğunu düşünürsek çok da kötü sayılmaz :)

Clio RS'in kullanıma hazır hali (kuru ağırlık değil) 1035 kg...
Stepne vs 2-3 malzeme eksilterek, günlük kullanımını aksatmadan 1000-1005 kg'ya inmek mümkün :)
Stock hali 160 165 arası veriyor.. Yazılım egzoz cai falan 3-5 utku dokunuşu ile 180-185 civarı çıkar..
Ton başına düşen hp'yi hesaplamayı herkes biliyordur.. :)

Geri
Üst Alt