Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik & Kasko Sigorta Teklifi

volkansyhn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

3 yıldır sigorta acentesiyim, Yaklaşık tüm şirketler ile anlaşmamız mevcuttur. SCW ailesinden olan arkadaşlara trafik ve kasko fiyat tekliflerin de elimden geldiği kadar uygun fiyat ile yardımcı olmak istiyorum.
Volkan/0539 887 86 24 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

İyi günler.
IMG_5918.JPG

trafik sigortasında plaka önemli midir? arkadaşımın arabası 2004 astra 34 plaka iken 1300 tlydi. sattı 2008 59 plaka civic aldı 560 tl çıktı. neden ucuz cıktı acaba? varsa böyle bir durum ikametim izmitte plakamı alcam 41 plaka ucuzlasın benım de

trafik sigortasında plaka önemli midir? arkadaşımın arabası 2004 astra 34 plaka iken 1300 tlydi. sattı 2008 59 plaka civic aldı 560 tl çıktı. neden ucuz cıktı acaba? varsa böyle bir durum ikametim izmitte plakamı alcam 41 plaka ucuzlasın benım de

Buyuksehirler de arac daha fazla oldugu icin kaza orani daha yuksek sigorta fiyat verirken bunlari goz onundebulunduruyor buyuzden daha fazla cikiyor fiyat buyuk sehirlerde yani plaka farkediyor

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

o zman benim sigortacıyı bi güzel haşlıcam. ıkamet kocaelı de 41 e cevırme masrafı ne kadar olur acaba?

o zman benim sigortacıyı bi güzel haşlıcam. ıkamet kocaelı de 41 e cevırme masrafı ne kadar olur acaba?
Yeni ruhsat parası. Ayrıca plaka.
Not: bu arada bildigim kadarı ile aracı satış göstermeden plaka değişmiyor. Yani önce başka birine satış yapıp, sonra geri almak gerekiyor.

Sakın çevirme benim bundan önceki aracım 41 plakaydı ve 34'ten 150 lira fazla çıkıyor çünkü 41 plaka transit geçiş bölgesi olduğu için sigorta kasko fiyatı yüksek çıkıyor

Sakın çevirme benim bundan önceki aracım 41 plakaydı ve 34'ten 150 lira fazla çıkıyor çünkü 41 plaka transit geçiş bölgesi olduğu için sigorta kasko fiyatı yüksek çıkıyor
aşagı sakal yukarı bıyık mevzusuna donduk yanı :D

hem trafik hem kasko oh ne ala batsın bu sigorta şirketleri
[doublepost=1488273782,1488273679][/doublepost]bu utanmazların işine geliyor. aslında yasaya gerek yok tek bir paket yapar yine sigorta ve kasko olur ama kendi içlerinde indirim yaparlar..fakat yolunacak kaz varken neden yapsınlar ki..bu sigorta şirketleri batsın diyorum

Geri
Üst Alt