Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tm2556..

çok güzel yiğit maaşallah. kazasız belasız binersin inşallah. başlığı görünce tommy makinen falan sandım :D

Kazasız belasız kullan yavrum maşallah araban çok güzel. İstinye parktaki resitali unutmicam hatta aynısını yaptırırsam şaşırma :D

her türlü AVM'lere adapte edilebilir.. :D :D

yiğit şu orta konsola da el atman lazım, piyano black ve navigasyonlu orjinal bir sistem yakışır bu araca, bluetooth da çözümlenmiş olur. Kabin içi ışık paketi de lazım bak o para tutmaz.

abim konsolu bozmak istemiyorum bozmicam da zaten..
Berkay navi. için baskı yapıyo ama.. :D :D

cok guzel arac kara kuru bırsey:)

sağol Şemun'um ya iyi bişi olarak aldım bunu.. :D :D

kendine benzetmişsin arabayı ama senden yakışıklı :D

o imkansız.. :D :D

kazasız belasız Yiğido, yapılacak bişey kalmadıysa çabuk sıkılmazsın umarım bundan sonra :)

sağolasın Ozan'ım.. :)

kazasız cezasız sürüşler dilerm
emeklerinin karşılığı gerçekten güzel oldu :)

sağol kardeşim.. :)

siyak leon :) maşallah, beğenecek yeri çok ama ben senin şu vana açıkken sesini beğenemedim :p

Allah kazalardan saklasın Yiğit.

arabama bi isim düşünsem adı Siyak olurdu zaten abim herhalde kuzu sağolsun.. :) :)

Maşallah daha ne olsun gayet canavarımsı:DKazasız belasız günler.

teşekkür ederim.. :)

xx

:p:p eline sağlık güzel oldu kardeşim :p:p

:D :p :p :p

hedefim zirve benim e bi zahmet çiçeğimi yollarsın :D

helal ve maşallah yiğit çok hoş bi halde aracın. Bundan sonrada o makaslara rağmen kazasız belasız sorunsuz kullanman dileğiyle :D

sağol Umutcum.. :)

Sitenin ender güzelliklerine sahip araçlardan birisi..Maşallah diyorum Yiğidom,kazasız belasız cezasız günlerde kullanırsın inşallah..:)Trafikte uslu kullan,çok makaslara girme kardeşim..:D

mersiii.. :)

Yığıdom nazar değmesin kardesim harıka oldu araban ...

eyv. yavru..

Yiit en beğendiğim Leonlardan araban, iyi günlerde kullan

teşekkür ederim Ahmet abim.. :)

çok güzel yiğit maaşallah. kazasız belasız binersin inşallah. başlığı görünce tommy makinen falan sandım :D

Tommi hea iyimiş.. :D :D
teşekkür ederim Mehmet abi.. :)

Sana ne diyeyim bilmiyorum ki kazasız belasız kullan maşallahı var arabanın kardeşim

sağolasın Çağlar.. :)

konuyu nden erken acıyosun foto cekelım demedın mı sen sabırsız:)

çekicez yavru zaten.. :)

Ben orta konsol için alttan zehri vermeye başladım Faruk abi Yiğit'e :) Sen bakma onun yapacak bir şey kalmadı demesine :D :D

yürü be.. :D :D

Yapacak birşey kalmamış bence,,şimdi sadece keyfiini sürmek kalıyor sana..allah kaza bela vermesin kardesim gözüm kaldı ;)

teşekkür.. :)

yarın karşıya geçeceğim erya da buluşalım yiğido o panjuru takmalısın hatta ben kendi elimle takıcam itiraz yok kardeşim ona göre bıdı bıdı olmasın haa yok usta o benim tarzım değil sevmiyorum dersen o başka

Kardeşim yigit arabana çok özendin bezendin tabiri caizse parayada kıydın çok emek harcadın bilirsin ben senin arabanın hiç bişey yapılmamış halini bilirim her geçen zaman biraz daha güzelleştirdin siyak güzel 1 leon oldu...

Güle güle sağlıklı mutlu günlerde binmeyi ALLAH nasip etsin kardeşim...

yarın karşıya geçeceğim erya da buluşalım yiğido o panjuru takmalısın hatta ben kendi elimle takıcam itiraz yok kardeşim ona göre bıdı bıdı olmasın haa yok usta o benim tarzım değil sevmiyorum dersen o başka

teşekkür ederim Zafer abim peteği zaten çok seviyorum düşünmen yeter.. :)
velakin arabam al senin olsun dersen zor da olsa ikna olurum.. :D :D :D :p

Kardeşim yigit arabana çok özendin bezendin tabiri caizse parayada kıydın çok emek harcadın bilirsin ben senin arabanın hiç bişey yapılmamış halini bilirim her geçen zaman biraz daha güzelleştirdin siyak güzel 1 leon oldu...

Güle güle sağlıklı mutlu günlerde binmeyi ALLAH nasip etsin kardeşim...

teşekkür ederim Engin abim.. :)

Geri
Üst Alt